Ремонтується дорога до санаторію

Ремонтується дорога до санаторію

Ремонтується дорога до санаторію

Роботи по відновленню санаторію» Озерний» не припиняються. Цього тижня ремонтували дорогу.

За дорученям міського голови Володимира Струка, ініціативна група з числа підприємців, депутата міської ради Олександра Шахова, депутата Сєвєродонецької районної ради Артема Абрамова організували завезення ракушняку і відсіву на підсипку узбіч дороги і подальшого облаштування велосипедних доріжок. Було завезено і сплановано близько 200 тонн цього матеріалу. Слід сказати, що на це не витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Допомагали, хто чим міг, небайдужі жителі громади. А перед цим з обох боків дороги вирізався молодняк чагарників, аби розширити трасу.

У подальшому буде вирівнюватися полотно траси, ставитимуться лежачі поліцейські, ремонтуватимуться каналізаційні колодязі.

-Вздовж дороги облаштуємо навіси-грибки, щоб можна було сховатися від дощу, якщо велосипедиста чи пішохода зненацька застане негода, - розповідає Олександр Шахов. – Я сам велосипедист і неодноразово потрапляв у таку ситуацію. То ж продумуємо всілякі моменти аби максимально забезпечити комфорт нашим жителям і гостям міста, які відвідуватимуть санаторій. Роботи в нас – непочатий край. Долучайтеся! Змогли ж наші батьки і діди, методом народного будівництва, всього за пів року, звести цілий корпус санаторію! А нам що, слабо?, - звернувся депутат до жителів громади.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:15
1080
Немає коментарів. Ваш буде першим!