На відкритому чемпіонаті з настільного тенісу

На відкритому чемпіонаті з настільного тенісу

На відкритому чемпіонаті з настільного тенісу

Жителі Кремінської громади залюбки проводять час на спортивних майданчиках, займаються фізкультурою та спортом. Одним із таких видів спорту, який захоплює мешканців нашого міста, є настільний теніс.

У спортивній залі КУ ЛОФЦ «Олімп» з жовтня 2020 року по травень нинішнього року щомісяця проводилися етапи відкритого командного Чемпіонату Кремінської громади з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 24 команди! І ось настав день останнього туру, а значить - і фінішу змагань.

До підсумкового дня команди підійшли з різними здобутками, адже дехто вже «забронював» собі місце на п’єдесталі пошани. Тільки розташування на ньому могло бути різним. А це значить, що всі будуть грати на повну силу і показувати свою найкращу спортивну форму. З рештою, так і було, бо у кожній зустрічі доводилося грати додаткові вирішальні матчі для виявлення команди-переможниці.

За підсумками 9 турів змагань у групі «А» переможцем стала команда «КТЦ», за яку виступали Олександр Лосєв, Сергій Кієнко та Олексій Головешкін. Почесне друге місце виборола команда «Олімп» у складі Андрія Деревянка та Руслана Гієнка. На третьому місці п’єдесталу пошани зупинилась команда «Експрес» у складі Миколи Чорнобая, Віталія Курдицького та Михайла Ніколаєнка.

У групі «Б» чемпіоном змагань стала команда «Тайфун» у складі Геннадія Слєпцова, Оксани Стишонкової та Сергія Зайцева. Срібні нагороди виборола команда «Талісман», за яку виступали Володимир Конончук та Оксана Лосєва. Бронзові медалі у складі команди «Супермаксимум» посіли Віктор Головешкін, Олександр Пищиков та Микита Дерев’янко.

Від Кремінської міської ради переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Міським головою Володимиром Стуком за особистий внесок у розвиток настільного тенісу у Кремінській громаді грамотами та пам’ятними подарунками нагороджені Микола Чорнобай, Людмила Клунна та Сергій Зайцев.

Під час підбиття підсумків учасники жваво обговорювали проект проведення змагань у наступному сезоні та запрошують всіх бажаючих на відкритий регіональний особистий турнір, який відбудеться 12-13 червня 2021 року у нашому місті.

О.КУЗЬМЕНКО, директор Кремінської ДЮСШ. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:20
293
Немає коментарів. Ваш буде першим!