Перша і вдала гра юних футболістів!

Перша і вдала гра юних футболістів!

Перша і вдала гра юних футболістів!

Ось і завершується навчальний рік. Діти пишуть контрольні, здають тести, ЗНО. І юні футболісти, які займалися у відділенні футболу Кремінської дитячої юнацької спортивної школи, склали «іспит» — вперше у своїй спортивній кар’єрі взяли участь у футбольному матчі! 

Про це газеті розповів Олександр КУЗЬМЕНКО, директор Кремінської ДЮСШ.

Одна справа - тренування, а інша – гра. Маленькі спортсмени показали навички зупинки м’яча, націлених передач, влучних ударів та жаги до перемоги.

Батьки, бабусі та дідусі були в захваті від гри і на майданчику не вщухали гучні оплески. А ось тренери не тільки спостерігали за ходом змагань, а й емоційно підказували юним спортсменам. З перших хвилин було добре видно, що тактична підготовка команди, фізична і психологічна підготовка вихованців тренера Сергія Абрамовича знаходиться на високому рівні першого року навчання. Кожний гравець проявляв свої найкращі здібності. А головне - вони були командою і допомагали один одному. Ось такий підхід і сприяв впевненій перемозі над ровесниками з Рубіжного. Та цього дня це було не головним, адже діти занурилися у атмосферу гри та боротьби, психологічно вистояли перші навали суперників та нав’язали свою гру! 

З оцінкою «відмінно» свій перший футбольний «іспит» склали ІГОР ТИЛЕЄВ, ЄГОР КОЛЯДИНЦЕВ, ОЛЕГ КРАВЧУК, СТАС КУЛЕШ, АРТЕМ БРАНЬКО, АРТЕМ ОРЛОВ, ДАНИЛО АБРАМОВИЧ, ЄГОР ОЛЕЙНИКОВ, РОМАН БАХТІН, ІБРАГІМ ШАГІЄВ, КИРИЛО БЕРЕЗУЄВ, МИКИТА БЄЛОКОНЬ, АРТЕМ ЦИГАН та АРТЕМ КОШАК! МОЛОДЦІ!

У кінці матчу вирувала ейфорія перемоги та чудового настрою. Вірю, що саме таку атмосферу команда буде дарувати всім нам під час спортивних змагань, які у них ще попереду. І цю першу гру юні футболісти запам’ятають на все життя. Все для цього зробили батьківський комітет та тренер – нагородили кожного гравця за внесок у перемогу! Ну і, звичайно, солодощі відновили сили наших юних футболістів. А сили гравцям ще знадобляться, адже нашій команді вже надійшла пропозиція участі у турнірі до Дня захисту дітей у м. Лисичанськ! Тож, футбольний шлях команди розпочався. Далі буде!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:45
828
Немає коментарів. Ваш буде першим!