Кремінські велосипедисти на Чемпіонаті області

Кремінські велосипедисти на Чемпіонаті області

Кремінські велосипедисти на Чемпіонаті області

15-16 травня на автошляхах у Сєвєродонецьку був проведений Чемпіонат Луганської області з велоспорту на шосе. У змаганнях, організованих управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, взяли участь команди з Рубіжного, Кремінної та Сєвєродонецька.

В перший день змагань учасники індивідуально долали дистанцію 10 км. Серед юнаків 2005-2006 р.н. Данило Соколов виборов срібну медаль. Підтримав срібний почин свого товариша серед юнаків 2003-2004 р.н наш Вадим Пась, який продовжує навчання у спортивному ліцеї під керівництвом Варерія Кубая. Бронзову медаль виборов його товариш Микола Потиря (ЛОЛІФКС). Серед дівчат трішки до першого місця не вистачило Марині Бутенко («Олімпійська надія», Кремінна). У підсумку у неї срібна нагорода, а у Вероніки Непомнящої - бронзова.

Наступного дня учасники змагалися у групових гонках, де кожний мав змогу контролювати своїх друзів-суперників. У цій контактній боротьбі, з багатьма спуртами і відривами доля чемпіонства визначалася на фінішній прямій. Вихованець з Кремінської ДЮСШ, який зараз вже підвищує свій рівень у ШВСМ, Данило Соколов (тренери С.Воронін та С.Кошелєв) у віковій групі серед юнаків 2005-2006 р.н. випередив свого суперника та колегу по збірній області на 20 секунд і став переможцем у груповій гонці на 40 км (результат 1 год. 33 хв. 36 сек.).

Найкращий же час на дистанції 50 км показав Вадим Пась (ЛОЛІФКС, Кремінна). Третє місце на п’єдесталі пошани було також за кремінським велосипедистом Миколою Потирею. Срібну та бронзову медалі завоювали Марина Бутенко та Вероніка Непомняща.

Переможці та призери у особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. Команда-призер, ЛОЛІФКС-Кремінна (тренер В.Кубай), була нагороджена кубком від організаторів змагань.

Вітаємо кремінських велосипедистів та бажаємо додати золотого блиску на наступних змаганнях, які заплановані на 30 травня у Рубіжному (гонка-критеріум) та на 8-11 червня на автошляхах Кремінської міської ради (багатоденна гонка). 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:45
397
Немає коментарів. Ваш буде першим!