Молодь міста влаштувала на центральних фонтанах «пінну вечірку», чим вивела їх з ладу

Молодь міста влаштувала на центральних фонтанах «пінну вечірку», чим вивела їх з ладу

Молодь міста влаштувала на центральних фонтанах «пінну вечірку», чим вивела їх з ладу

Мешканці міста запитали у редакції, чому на фонтанах на центральному проспекті не працює різнокольорова підсвітка? Звернувшись з цим питанням до заступника начальника Кремінського водоканалізаційного господарства Романа Мар’ясова, газета з’ясувала, що нещодавно молодь влаштувала на кремінських фонтанах «пінну вечірку», чим були нанесені збитки і водоканалу, і місту.

Коментує Роман Мар’ясов:

  • -Підсвітка зараз знаходиться в ремонті. Її «забули» зняти на зиму, тому від перепадів температури вона вийшла з ладу. Але це не найбільша неприємність наших фонтанів. Куди гірше ставлення окремих громадян до спільного громадського майна. Нещодавно вночі молодь добре повеселилася, висипавши пакет прального порошку у фонтан, і зробила таку собі «пінну вечірку». Цим було нанесено збиток водоканалу. Адже довелося випустити 50 тонн води з басейну і ще стільки ж витратити, щоб вимити його і позбавитися піни. А потім знову набрали 50 тонн води. До того ж від піни і сторонніх предметів вийшов з ладу насос. Винуватців знайшли, на відео зафіксовано, як вони опівночі купували в АТБ миючий засіб, потім дебоширили біля фонтану. Поліція цей факт зафіксувала і зараз ведеться слідство. То ж «пінна вечірка» «жартівникам» виллється у круглу суму.


  • Фонтани ми відновимо до 1 червня, до Дня захисту дітей. А взагалі вони потребують корінної реконструкції. Адже з самого початку установлені з порушеннями герметизації і за добу втрачається 15-20 кубів води. Кран підживлення постійно відкритий, а якщо його закрити, то до ранку басейн буде порожній.
  • Після реконструкції фонтани стануть однією з кращих локацій міста, якою будуть приємно здивовані люди.
  • Взагалі, місця відпочинку будуть поліпшуватися. Таке завдання ставить наш мер Володимир Струк. Ми збудуємо нові фонтани в парку, за Будинком культури; планується будівництво фонтанів за церквою, там, де проходять масові гуляння на березі річки. І ще є багато планів щодо благоустрою Кремінної і сіл громади.
  • Разом з цим  широко розвиватиметься і «гласність». Усіх учасників подій, подібних «пінній вечірці», будемо представляти громаді на екрані телевізора, на рекламних щитах і біг-бордах. «Героїв» нашого міста всі повинні знати в обличчя. А як інакше боротися з тими, кому заважає затишок і краса, і хто систематично нищить те хороше, що створюється у місті?, - пропонують представники поліції.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:40
1574
Немає коментарів. Ваш буде першим!