Команда Кремінського ліцею №2 – чемпіони області!

Команда Кремінського ліцею №2 – чемпіони області!

Команда Кремінського ліцею №2 – чемпіони області!

У спортивній залі КУ ЛОФЦ «Олімп» нашого міста відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя», які вже понад десять років проводяться за ініціативи Національного олімпійського комітету України, Міністерства освіти та науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту України. Про це газеті повідомив директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко. 

Нашу громаду у обласних фінальних змаганнях представляла команда - переможець міських змагань, учні ліцею №2 (директор М.Новицький, представники – О.Крицька та В.Бобровський).

У програмі змагань були: презентація свого закладу та міста, спортивні естафети, олімпійська вікторина та змагання з волейболу. З перших хвилин виступів команди у наших «лелеченят» відчувався спортивний запал та бажання виграти ці змагання. У конкурентній боротьбі команда проявила згуртованість та свої найкращі навички, фізичну підготовку та спортивний характер. 

За підсумками всіх видів програми, наша команда на один заліковий бал випередила найближчого суперника та стала переможцем змагань! Переможцями фінальних обласних змагань стали Анастасія Токарь, Єлизавета Чернишова, Софія Буяр, Софія Коровкіна, Олександра Швагер, Софія Назарько, Максим Свірідов, Дмитро Крестененко, Арсеній Литвинчук, Даниїл Коломійцев, Іван Крестененко та Микита Сєдлий. Молодці! Вітаємо вас з перемогою та бажаємо гарної підготовки до участі у Всеукраїнських змаганнях! 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:05
403
Немає коментарів. Ваш буде першим!