Чемпіонські медалі кремінян на змаганнях з важкої атлетики

Чемпіонські медалі кремінян на змаганнях з важкої атлетики

Чемпіонські медалі кремінян на змаганнях з важкої атлетики

11-16 травня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійського чемпіона Ю.Зайцева з важкої атлетики.

На чемпіонаті України збірна команда Луганської області здобула 17 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

У складі збірної області виступали і кремінські спортсмени.

Серед дівчат у ваговій категорії «+81 кг» Ганна Калашник виборола І місце (сума 177 кг), І місце у ривку- 76 кг, І місце у поштовху - 101 кг! Браво!

А у ваговій категорії «до 55 кг» Катерина Роздобудько посіла 6 місце з сумою двоєборства 116 кг.

Серед юнаків у ваговій категорії «до 73 кг» Чемпіоном України став Марк Лєванзов з сумою 267 кг: ІІ місце у ривку - 115 кг та І місце у поштовху - 152 кг. У ваговій категорії «до 55 кг» Андрій Бахтін посів 10 місце (сума 160 кг), а Данило Кас'яненко фінішував з 4-им результатом і у підсумковому протоколі з сумою 243 кг.

В загальнокомандному заліку команда дівчат та юнаків Луганської області посіла перше місце, в чому є заслуга і кремінських важкоатлетів!

Вітаємо спортсменів з вдалими виступами. Тренерам Костянтину і Марії Селівановим, Єлісею Щербо та Денису Химченку бажаємо подальшої творчої та плідної роботи, міцного здоров’я та підкорення нових спортивних вершин! 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:20
478
Немає коментарів. Ваш буде першим!