У Кремінній пройшов ІІ етап Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

У Кремінній пройшов ІІ етап Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

У Кремінній пройшов ІІ етап Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)

Команди закладів освіти Кремінської міської ради взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Змагалися 7 команд двох вікових груп: старшої та середньої. Про це газеті повідомив директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко.

На попередньому етапі гри учні зустрілися у конкурсах «Ватра», «Відун» та «Рятівник», які проводилися дистанційно та за допомогою платформи ZOOM. Найяскравішими були змагання у конкурсах «Впоряд» та «Смуга перешкод».

На центральній площі нашого міста діти показали свої навички стройової підготовки та творчого виконання муштрових рухів. А у лісовому масиві всі команди мали можливість продемонструвати свої туристичні здібності та навички.

Змагання були організовані управлінням освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради і пройшли у цікавій конкурентній боротьбі. До проведення гри долучилися Будинок дитячої творчості, працівники Рубіжансько-Кремінського військкомату, працівники Кремінської лікарні, волонтери та вчителі закладів освіти нашої громади.

За підсумками п’яти залікових видів програми у старшій віковій групі перемогу здобув рій «Яструб» з ліцею №2 (директор закладу М.Новицький, керівник команди В.Бобровський). Переможцями змагань стали Катерина Сереброва, Олександр Овчинніков, Владислав Зарецький, Данило Рибалко, Юрій Рубан, Влада Кременчуцька, Ганна Василенць та Єгор Романчук. Друге місце - у команди ліцею №3 (директор закладу І.Решетняк, керівники команди О.Копилець та К.Мартиненко).

Серед учасників середньої вікової групи з перших конкурсів лідерство захопив рій «Яструб» ліцею №2. І у подальших виступах він лише у «Рятівнику» поступився першим місцем, а всі інші види програми – І місце. У загальному заліку рій «Яструб» впевнено став переможцем міських змагань. До складу рою-переможця були включені Вероніка Дружиніна, Єлизавета Чернишова, Софія Буяр, Софія Коровкіна, Олександра Швагер, Анастасія Білоус, Єгор Дражевський, Андрій Запорожець,Костянтин Онопрієнко. ІІ місце виборов рій ліцею №4 (директор закладу Л.Новицький, керівник команди М.Пуголовко), з третім результатом фінішували рій ліцею №5 «Кремінські лелеки» (директор закладу Є.Кукуяшна, керівник В.Усатий) та рій Новокраснянського ліцею (директор закладу Т.Коваленко, керівник команди О.Богомолов).

Команда-переможець та призери були нагороджені грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради. Кожний учасник команд- переможниць отримав приз від Кремінського міського голови Володимира Струка. А ще була запашна каша, а всі команди-учасниці отримали солодощі від організаторів змагань.

Право представляти нашу громаду у обласному етапі змагань вибороли команди рою «Яструб» ліцею №2. Бажаємо їм плідної підготовки та вдалого виступу на обласних змаганнях.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:25
338
Немає коментарів. Ваш буде першим!