Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки»

Закуповуємо мед

Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки»

Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки»
Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки» 0Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки» 1Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки» 2Відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки» 3

За ініціативи Кремінської міської ради, 11 травня 2021 року у дистанційному режимі відбувся конкурс живопису «Кольорові звуки» за музичними творами для дітей і юнацтва композитора та члена Національної спілки композиторів України Олени Гончарук.

Організатором конкурсу є управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради. Конкурс проводився з метою виявлення у юних художників творчих здібностей та вміння відображати неповторну красу музичного мистецтва засобами живопису, розвитку, популяризації та активізації дитячої художньої творчості.

Цього року у конкурсі взяли участь 124 роботи учнів з 6 мистецьких шкіл області - міст Кремінна, Рубіжне, Сватово, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Щастя.

Конкурс оцінювало журі, до складу якого входили представники мистецьких закладів, в тому числі і викладач І категорії КЗ «Кремінська ХШ» Олена Акініна та композитор, член Національної спілки композиторів України, викладач вищої категорії, викладач-методист КЗ «Кремінська МШ» Олена Гончарук.

Переможцями стали:

І молодша вікова категорія (6-8 років)

І місце – Тетяна Кутнєнко, викладач Є.Золенко, «Лисичанська ДМШ №1».

І місце - Дар’я Яцина, викладач Г.Соколко, «Сватівська міська школа мистецтв ім. В.Зінкевича».

І місце - Дарина Кузьменко, викладач С. Бондар, «Рубіжанська МДШМ».

ІІ місце – Катерина Іванова, викладач І.Волкова, «Щастинська школа мистецтв».

ІІІ місце – Руслан Нестеренко, викладач Н.Лисенко, «Кремінська художня школа».

ІV місце - Кароліна Терещенко, викладач Є.Золенко, «Лисичанська ДМШ № 1».

ІІ молодша вікова категорія (9-10 років)

І місце - Дар’я Перепелиця, викладач А.Горчиця, «Сватівська міська школа мистецтв ім. В.Зінкевича»

ІІ місце – Софія Камишнікова, викладач Н.Мельникова, «Лисичанська ДМШ №1».

ІІІ місце – Софія Угрюмова, викладач І.Волкова, «Щастинська школа мистецтв»

ІV місце - Анна Галкіна, викладач І. Волкова, «Щастинська школа мистецтв».

Середня вікова категорія (11-13 років)

І місце - Поліна Семиволос, викладач В.Павленко, «Кремінська художня школа».

ІІ місце – Софія Савченко, викладач І.Маркова, «Кремінська художня школа».

ІІІ місце – Вікторія Гальченко, викладач І.Маркова, «Кремінська художня школа».

ІІІ місце – Ксенія Данілова, викладач В.Павленко, «Кремінська художня школа».

ІV місце – Іван Сикало, викладач А.Горбачик, «Лисичанська ДМШ №1».

ІV місце - Вікторія Калгіна, викладач І.Тітарь, «Щастинська школа мистецтв».

Старша вікова категорія (14-17 років)

І місце – Катерина Холодовська, викладач І.Маркова, «Кремінська художня школа»

ІІ місце – Анастасія Токарь, викладач О.Акініна, «Кремінська художня школа».

ІІІ місце –Олександр Сорокін, викладач О.Акініна, «Кремінська художня школа».

ІV місце – Анастасія Зейналова, викладач Є.Золенко, «Лисичанська ДМШ №1»

ІV місце – Вікторія Тюріна, викладач І.Тітарь, «Щастинська школа мистецтв».

Дякуємо за музичну ілюстрацію Конкурсу викладачам Кремінської музичної школи Олені Давидовій, Ганні Стариковій та Олені Гончарук.

Дякуємо всім за участь у конкурсі!

Бажаємо нових творчих досягнень і перемог!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:50
131
Немає коментарів. Ваш буде першим!