Кремінські діти у рамках акції «KREMINNA - ART&SPORT» прикрасили стадіон малюнками

Кремінські діти у рамках акції «KREMINNA - ART&SPORT» прикрасили стадіон малюнками

Кремінські діти у рамках акції «KREMINNA - ART&SPORT» прикрасили стадіон малюнками

14 травня у Кремінній відбулася культурно-просвітницька та мистецька акція «KREMINNA — ART&SPORT».

Захід був організований управлінням освіти, молоді та спорту Кремінської міської ради спільно з управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, за сприяння КУ ЛОФЦ «Олімп» та Луганського обласного відділення Олімпійської академії України. Разом з нашими учнями, які отримують додаткову освіту у Кремінській художній школі, у заході взяли участь і їхні викладачі (директор С.Гарькавець).

Свої малюнки на стадіоні для метань презентували Коровкіна Софія, Клочко Ганна, Резнік Анна, Гуріна Вікторія, Горбачов Денис, Ващук Анастасія, Сауніна Анастасія, Горбас Анастасія, Данілов Данило, Шипілова Яна, Ганджа Аліса, Білоус Анна, Гальченко Вікторія, Єременко Валерія, Савченко Кіра, Холодовська Катерина, Кулижкіна Марія.

Тепер всі учасники, які тренуються та змагаються у метальних видах програми легкої атлетики, будуть отримувати позитивні емоції ще й від місця проведення спортивних заходів. Сподіваємося, що і результати спортсменів від цих малюнків стануть кращими! 

У заходах взяли участь начальник управління 

освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексій Удовенко, директор КУ ЛОФЦ «Олімп» Юрій Іщенко та голова Луганського обласного відділення Олімпійської академії України Олександр Кузьменко, які нагородили учасників акції грамотами та солодощами. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:55
450
Немає коментарів. Ваш буде першим!