Ми йшли чотири роки, ми йшли до Перемоги: жителів громади вітають зі святом

Ми йшли чотири роки, ми йшли до Перемоги: жителів громади вітають зі святом

Ми йшли чотири роки, ми йшли до Перемоги: жителів громади вітають зі святом

Керівники міської ради, разом з депутатами, продовжують вітати жителів громади з Днем Перемоги.

Заступник міського голови Сергій Сафо, начальник відділу внутрішньої політики Інна Дерій, депутат Сєвєродонецької районної ради Ганна Паламарюк вчора завітали до Червонопопівки. У сільському клубі вони зустрілися з жителями, привітали їх зі святом. Сергій Сафо передав теплі і щирі побажання від міського голови Володимира Струка, який запевнив, що село буде розвиватися, набувати сучасних обрисів комфорту, затишку і зручності, а селяни матимуть вагоміший достаток. Бо земля, якою вони володіють, дорого коштує. То ж її господарі заслуговують на більш пристойне життя. І так воно буде!

Привітав односельців і староста Віктор Ляленко.

Працівники клубу, на чолі з завідуючою Іриною Бровар, подарували присутнім чудовий концерт. Солісти Інна Липка, Володимир Зьома, Наталія Шевченко, учасники вокального ансамблю «Вербиченька» виконали дорогі серцю кожного пісні воєнних років. І, звичайно ж, завершальним могутнім акордом прозвучав безсмертний реквієм «День победы».

І хоч присутніх у залі було небагато (обмежувальні карантинні заходи дають про себе знати) свято вийшло теплим і зворушливим, шкода тільки, що до нього не змогли долучилися всі селяни.

Далі посадовці попрямували у село Голикове, де привітали з Днем Перемоги учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні Григорія Наумовича Кушниря. Квіти, теплі слова вдячності за подвиг у війні, подарунки, обійми і сльози - всього було у хвилини зустрічі. Зовсім недавно керівники міської ради, староста і культпрацівники вітали Григорія Наумовича з 95-річним ювілеєм. А сьогодні - ще одне свято, яке дісталося герою дорогою ціною. Він пройшов славний бойовий і трудовий шлях, прожив гідне життя, віддаючи всі сили колгоспу і становленню села; разом з дружиною виховали чотирьох дітей, діждали онуків і правнуків. Тепер тільки радуватися теплом великої родини, насолоджуватися любов‘ю близьких. То ж всі побажали Григорію Наумовичу зустріти 100-річний ювілей!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:15
341
Немає коментарів. Ваш буде першим!