На сесії Кремінської міськради депутати утворили Молодіжну раду і ухвалили низку інших важливих рішень

На сесії Кремінської міськради депутати утворили Молодіжну раду і ухвалили низку інших важливих рішень

На сесії Кремінської міськради депутати утворили Молодіжну раду і ухвалили низку інших важливих рішень

Вчора на сесії Кремінської міськради депутати створили Молодіжну раду, яка буде консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики. Була прийнята низка інших важливих питань. Про це повідомляє прес-центр Кремінської міської ради.

Своїм рішенням обранці уповноважили міського голову Володимира Струка затвердити склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради. Ухвалили депутати Положення про новоутворений орган.

А на початку сесії  відбулось урочисте ухвалення Меморандуму про співробітництво між міськрадою та Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. Основними цілями документу, зокрема, є сприяння розвитку масового спорту, підготовці олімпійського резерву; сприяння вивченню і збереженню олімпійської історії, олімпійських та спортивних традицій Луганщини. З боку міської ради Меморандум підписав голова громади Володимир Струк.

«Кремінська ТГ відома далеко за межами Луганщини своїми спортсменами, учасниками Олімпійських ігор. Разом з ними, з нашими депутатами, разом з моєю радницею, триразовою Олімпійською чемпіонкою Ольгою Бризгіною ми виведемо спорт в громаді на міжнародний рівень», - сказав Володимир Струк.

Керівник Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов подарував голові громади пам’ятний знак на честь 20-річчя створення організації.

Користуючись нагодою, Віктор Острєцов подякував кремінським спортсменам, тренерам, активістам, небайдужим городянам за розвиток спорту та олімпійського руху; нагородив їх грамотами, подяками і подарунками.

Також на сесії депутати затвердили статут комунального підприємства «Червонопопівський благоустрій» в новій редакції. Відповідно до статуту, метою КП є обслуговування об’єктів соціальної інфраструктури, а також надання комунально-побутових послуг сільському населенню, вирощування та переробка сільськогосподарських культур, тваринництво, птахівництво та рибальство.

«Однією з пріоритетних завдань, які я ставлю перед собою, є відродження села. За невеличкий період в нас вже є результати. Є вже курочка, свині, молочко якісне і свіже. Це надбання і гордість нашої громади! Буде ще більше! І в цьому велика відповідальність покладена на наших старост та підприємство «Червонопопівський благоустрій». Разом з ними і кремінськими депутатами ми впораємося. І з наших сіл братимуть приклад по всій Україні», - каже Володимир Струк.

На засіданні були внесені зміни в міську програму «Безпечна громада» на 2021 рік. Вони стосувались впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» в нашій ТГ. В основу реалізації Програми покладено принцип об’єднання зусиль міської ради, виконавчого комітету, правоохоронних органів, підприємств, організацій та установ різних форм власності, громадськості для забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території громади. Частина забезпечення роботи поліцейського офіцера громади покладатиметься на міський бюджет. Тож прийнятим вчора рішенням депутати заклали в програму фінансування на придбання службового автомобіля для здійснення роботи правоохоронця.

«Ми бачимо все, що потрібно робити в громаді. Ремонт та розбудова інфраструктури, благоустрій, житлово-комунальна та соціальна сфера. За десятки років питань накопилося багато. Поступово ми вирішуємо і вирішимо ці проблеми. Для мене, як міського голови, для депутатів, для виконавчої влади пріоритетним є завдання, щоб наша громада була комфортнішою, сучаснішою, безпечнішою. Безпеку допомагатиме нам забезпечити поліцейський офіцер громади, в якого будуть для цього усі повноваження. А з можливостями допоможемо ми. В цьому році ми також плануємо масово встановлювати камери відеоспостереження та освітити понад півсотні вулиць. Це також сприятиме підвищенню безпеки наших жителів», - зазначив Володимир Струк.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:40
264
Немає коментарів. Ваш буде першим!