Влада перевіряє, чи впорядкована громада до Великодніх свят

Влада перевіряє, чи впорядкована громада до Великодніх свят

Влада перевіряє, чи впорядкована громада до Великодніх свят

Кремінські посадовці проінспектували виконання доручень голови громади Володимира Струка в плані підготовки до Великодня та Дня Перемоги.

Населені пункти мають бути прибрані, пам'ятники героям війни — відремонтовані, кладовища — впорядковані.

Житлівку сьогодні відвідав заступник міського голови Сергій Сафо. Разом із депутатом Оленою Любічевою та старостою Віктором Ляленком, які багато роблять для благоустрою та розвитку населених пунктів, оглянули територію селища, відвідали кладовище. Днями спеціалісти Кремінського водоканалу провели туди воду. Адже вода - це елементарний засіб комфорту і гігієни на подібних об'єктах у цивілізованому суспільстві. Наші ж жителі, впродовж тривалого часу, були позбавлені цього блага.

Володимир Струк і депутати, які прийшли працювати для людей, чують нагальні проблеми жителів і поступово їх реалізовують. Почали з благоустрою сіл та кладовищ.

Під час візиту до селища, посадовці зустрілися з місцевими жителями, щиро поспілкувалися з ними, розповіли про ініціативи Володимира Струка, про плани і роботу депутатів щодо розбудови та розвитку громади. Сергій Олегович перевірив якість води, яку було проведено до кладовища Житлівки, випивши першу склянку з крану.

- У переддень великих свят, передаю вам щирі вітання від Володимира Олексійовича Струка. Оця вода на кладовищі, здавалося б, така дрібниця. Але це знак уваги і поваги до людей, як живих, так і тих, хто відійшов у вічність.

Про першочергові умови комфорту дбаємо по всій території громади, поступово реалізовуємо грандіозні проекти. Робота кипить, як кажуть, на всіх фронтах. Разом з вами ми відбудуємо Кремінську громаду!", - сказав Сергій Сафо.

Він також розповів про плани заходів на найближчі свята. У Кремінній, у селах відбудуться богослужіння та освячення Великодних кошиків.

До Дня Перемоги будуть організовані (з дотриманням карантинних норм) урочисті заходи.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:50
302
Немає коментарів. Ваш буде першим!