​Дитячий садок «Малятко» закривається на період масштабного ремонту

​Дитячий садок «Малятко» закривається на період масштабного ремонту

​Дитячий садок «Малятко» закривається на період масштабного ремонту

У Кремінній розпочав реалізацію крупний інвестиційний проект «Капітальний ремонт КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 4 «Малятко». Уже з понеділка садочок закривається на період масштабних ремонтних робіт. 

Проект вартістю близько двадцяти мільйонів гривень фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні громади.

Дитячий садочок буде повністю реконструйовано і модернізовано - від ремонту фасаду і стін, заміни електропроводки і встановлення теплої підлоги до повного облаштування дворової території. Планується, що це буде чи не найкращий дошкільний навчальний заклад у області!

(Фото проекту реконструкції дитсадку «Малятко»).

Ремонтні роботи розпочинаються уже наступного тижня. Проект реалізовано за сприяння Кремінського міського голови Володимира Струка.

Яка доля мешканців садочка? Вихователі ідуть у чергові відпустки, а понад 40 дітей «розселили» по інших дитячих садках громади. 

Завідуюча дошкільним навчальним закладом Олена Коротенко розповіла, що до цього процесу вони підійшли з великою відповідальністю: проводилися батьківські збори, заповнювалися анкети, тому побажання дітей і батьків були повністю враховані. Олена Іванівна висловлює слова вдячності колегам-завідувачам садків, які прийняли їхніх дітей, батькам і вихователям - за розуміння, управлінню освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради - за підтримку і допомогу під час реалізації проекту.

Варто сказати, ДНЗ «Малятко» завжди відрізнявся особливо теплою, родиною атмосферою, це невеликий, але дуже комфортний, охайний садочок з професійною командою працівників. А тепер він стане ще кращим! Потрібно лише трохи часу. І терпіння.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
07:55
659
Немає коментарів. Ваш буде першим!