Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки під час відзначення Великодня

Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки під час відзначення Великодня

Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки під час відзначення Великодня

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Служба порятунку «101» звертається до мешканців міста з проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Шановні громадяни!

Вдома під час приготування святкових страв слід обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі. Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть спалахнути. Під час освячення паски, подбайте про те, аби запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика. Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.

Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.

Шановні настоятелі церков та храмів!

Перед початком служінь перевірте наявність первинних засобів пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасники, відра з водою та піском), проведіть додаткові інструктажі з питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, системам опалення, а також місцям встановлення використання відкритого вогню.

Шляхи евакуації під час проведення заходів слід утримувати вільними, не допускати їх захаращення меблями чи сторонніми предметами, евакуаційні виходи тримати відчиненими до закінчення служінь. Не залишайте без нагляду у приміщеннях запалені свічки, не перенавантажуйте електромережу, використовуйте тільки справні електричні подовжувачі та побутові прилади виключно заводського виробництва, не прокладайте електромережі поверхнею горючих основ. Підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно розташовувати від горючих конструкцій та від горючих оздоблювальних матеріалів на відстані не менше ніж 1 м. Перед початком богослужінь зверніться до вірян з проханням бути обережними з відкритим вогнем та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

В.ЗАМОРЕНИЙ, заступник начальника Кремінського міськрайонного відділу ДСНС. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:55
182
Немає коментарів. Ваш буде першим!