Чергові великі перемоги наших важкоатлетів!

Чергові великі перемоги наших важкоатлетів!

Чергові великі перемоги наших важкоатлетів!

У місті Славутич Київської області завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Героїв Чорнобиля з важкої атлетики. Про це газеті розповів Олександр Кузьменко. 

У складі команди Луганської області виступали і кремінські важкоатлети. 
У ваговій категорії «81+ кг» Калашник Ганна з результатом 75 кг виборола 1 місце в ривку, а у поштовху їй підкорилася гросмейстерська вага 100 кг - і це також 1 місце! Що дозволило спортсменці за сумою двоборства стати Чемпіонкою України з результатом 175 кг (тренери – Селіванов К., Селіванова М.).

У ваговій категорії «45 кг» Толкачов Владислав показав 10 результат у ривку, піднявши штангу вагою 49 кг. У поштовху результат 60 кг і 8 місце, що дало можливість йому увійти до «десятки» найкращих важкоатлетів України у своїй ваговій категорії (тренери Химченко Д., Селіванов К.). 
У ваговій категорії «81 кг» Бибик Микита з результатом 90 кг виборов 3 місце у ривку, а з результатом 101 кг - 3 місце в поштовху! І за сумою двох видів програми з результатом 191 кг став бронзовим призером змагань (тренери Селіванова М., Селіванов К.,). 

У ваговій категорії «96 кг» Фесенко Назар підняв 82 кг у ривку. Такий результат дозволив йому вибороти 3 місце у ривку, а ось у поштовху підкорена вага 101 кг залишила його за крок до п’єдесталу пошани - 4 місце. Та запас у ривку дозволив Назару вибороти 3 місце у змаганнях з результатом двох видів програми 183 кг (тренер Щербо Є.).

Загалом на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 15 років з важкої атлетики збірна команда Луганської області здобула 11 золотих, 5 срібних та 9 бронзових медалей! В загальнокомандному заліку команда юнаків Луганської області посіла 2 місце, а команда дівчат - 1 місце. В цьому є і заслуга наших спортсменів та їхніх тренерів. Вітаємо з успішним виступом!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:30
323
Немає коментарів. Ваш буде першим!