У Кремінній відбулася акція «Зелений день»

У Кремінній відбулася акція «Зелений день»

У Кремінній відбулася акція «Зелений день»
У Кремінній відбулася акція «Зелений день» 0У Кремінній відбулася акція «Зелений день» 1У Кремінній відбулася акція «Зелений день» 2У Кремінній відбулася акція «Зелений день» 3

У третю суботу квітня відзначають День довкілля.

Саме в цей день у Кремінній відбулася святкова акція street-екології «Green Day». Це свято єднання у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

 Дружнє учнівство ліцеїв, а також педагоги та бібліотекари міста занурилися у світ цікавих, корисних активностей, що сприятимуть посильному вирішенню екологічних проблем, розширять кругозір молоді та зроблять Кремінну охайнішою.

Відкрита міні-лабораторія, організована вчителями хімії та біології, познайомила учасників з хімічною та органолептичною оцінкою якості води, а також представила інформацію щодо найпростіших способів покращення якості питної води.

 Інтерактивна гра-вікторина «Стоп-сміття», від бібліотеки для дітей, навчила азам екологічного мислення та екологічної дії, а саме поняттям «взаємозв’язок у довкіллі», елементарним навичкам сортування сміття. Майстер-клас «Друге життя непотрібним речам» навчив «креативній переробці» пластикового непотребу у корисні речі.

Прикладна локація «Зелене сяйво» зосередила зусилля на озелененні території навколо бювету №2, де висадили туї, а біля музичної школи та центральної бібліотеки - троянди, які будуть прикрашати та давати кисень нашому місту.

Наприкінці акції всі учасники отримали подарунки, а головне - задоволення від виконаної роботи.

Захід організовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Кремінською міською радою та за фінансової підтримки Данії, Швейцарії та Швеції.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:08
465
Немає коментарів. Ваш буде першим!