Весна – прибирання пора!

Весна – прибирання пора!

Весна – прибирання пора!

Надворі потеплішало, підсохло, а отже – настав час активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.

І більшість свідомих громадян долучилися до весняної толоки вже давно, щойно природа прокинулася від зимового сну. З бадьорим настроєм і невичерпним ентузіазмом люди прибираються у дворах і біля дворів, підприємства, установи і організації наводять порядки біля прилеглих територій, комунальні служби проводять роботу з очищення від сміття вулиць, площ та інших громадських місць, обрізають аварійні дерева та гілки.

А нещодавно небайдужі кремінянки Катерина Скрипник і Ольга Глухова оголосили у соцмережах безпрограшну лотерею «Збери пакет сміття», взявши участь у якій кожен мешканець у подарунок отримує чисте місто! «Зібрати пакет сміття – це не соромно, - каже Катя. – Давайте всі разом зробимо нашу громаду чистішою!»

Долучаймося до цієї чудової акції і великого прибирання! І пам’ятаймо: неможна викидати сміття будь-де: у лісі, на берегах річок, узбіччях доріг, на зупинках! Потрібно укладати договори на вивезення сміття з комунальним підприємством "Кремінна-Комунсервіс". Заборонено спалювати листя і суху траву, залишки сміття, адже все частіше такі «прибирання» призводять до серйозних пожеж! Давайте разом наведемо лад у нашій спільній оселі і будемо її берегти!
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:35
185
Немає коментарів. Ваш буде першим!