У Червонопопівці і Новокраснянці представили старост

У Червонопопівці і Новокраснянці представили старост

У Червонопопівці і Новокраснянці представили старост

Минулого тижня відбулося представлення сільських старост. Автор — Ганна Паламарюк

Староста Червонопопівської громади Віктор Ляленко почав знайомство з жителями у найвіддаленішому селі Голикове. Людей, в районі колишнього клубу, зібралося небагато, та, власне, і жителів залишилося в селі зовсім мало. Секретар міської ради Володимир Бабушкін представив старосту селянам. Проте, Віктора Ляленка вони добре знають. Тому, відразу почали ділитися своїми проблемами. Хвилює жителів стан дороги до села, підвезення хліба, адже магазин тут не працює. І, звичайно ж, усім хотілося б аби частіше сюди, у Богом забуте село, приїздили керівники і спеціалісти громади та дбали про те, щоб життя тут ожило.

У Червонопопівці зал сільського клубу вщент заповнили люди. Видно було, що доля села хвилює всіх.

Прийшов на зустріч і колишній сільський голова Дем’ян Гнилицький, який пообіцяв співпрацювати з новою командою і сприяти вирішенню усіх питань, пов’язаних з розвитком села.

Присутні на зустрічі піднімали питання шкільного автобуса, водій якого підвозить дітей села тільки до базової ЗОШ №1, а далі – відмовляється, хоч діти навчаються і в ЗОШ №2, і в гімназії. З цим пообіцяли розібратися.

Не зовсім влаштовує людей і графік руху автобусів, що курсують до села: рейсів о 7-10 і об 11-й годині - недостатньо

Дуже слабкий безпровідний інтернет. На сьогодні вже ведуться роботи по встановленню провідного інтернету.

Потрібні у селі і спортивні майданчики для дітей, скейт-парк.

Своєчасне підвезення хліба хвилювало жителів села Піщаного.

Ото ж, знайомство зі старостою розпочалося відразу з наказів жителів. Всі його добре знають, тому й хочуть відчути позитивні зміни на селі і бажали керівнику успіху на цій ниві.

Зустрівся Віктор Ляленко і з жителями селища Житлівки, інтересами яких тепер опікуватиметься.

Наступного дня було представлено старосту Новокраснянської громади. Зустріч відбулася у сільському клубі, де заступник Кремінського міського голови Сергій Сафо представив жителям новопризначеного старосту.

Разом з тим, він передав щире бажання міського голови Володимира Струка навести належний порядок у громадах; розповів про його грандіозні плани з відродження населених пунктів Кремінської громади, які останнім часом тільки руйнувалися і не відроджувалися.

- А саме село, яке всіх нас годує, є запорукою процвітання усієї громади. Володимир Олексійович це добре розуміє. Тому й ставить завдання створитиналежні умови для нормального життя і роботи аби люди не виїжджали кудись на заробітки.Заробляти можна і потрібно вдома, тільки для цього слід відкрити нові підприємства, налагодити виробництво і переробку сільгосппродуктів. І тут найголовніше - відродити тваринництво. Тоді ми не тільки самі споживатимемо якісні продукти, поставлятимемо їх в заклади громади (в той же санаторій «Озерний», який незабаром розпочне роботу, в школи і дитсадки, лікарню), але й продаватимемо по всій Україні та експортуватимемо закордон. Повірте: з Володимиром Струком і кремінськими депутатами все це можливо.

Сергій Сафо також розповів, що будуть урегульовані питання з незатребуваними паями, з тим, щоб комунальне підприємство приймало у власність ці землі і господарювало на них, поповнюючи бюджет громади; що вже укладено договір з Куп’янським молокозаводом, де переглядаються ціни закупівлі молока, за копійки його вже ніхто не купуватиме; пообіцяв, що розберуться з використанням надр і з тим, хто дав дозвіл, без згоди людей, користатися нашими природними багатствами, зокрема, видобувати газ тощо.

- В цілому, нас чекає велика і важлива робота. Але, відродивши роль самоорганізації населення на всіх рівнях, загальними зусиллями нам вдасться виконати всі поставлені завдання. У вашій громаді провідником і реалізатором наших завдань буде Сергій Коваленко. Разом зтим, постійно відбуватимуться прийоми громадян начальниками відділів Кремінської міської ради. Регулярно відвідуватиме села і голова громади Володимир Струк, - зазначив представник Кремінської ОТГ.

Звернувся до жителів і староста Сергій Коваленко.

-Більшість з вас мене чудово знають. Я не кабінетний чиновник. Всі проблеми ми вирішуватимемо на вулицях, у полях, в ангарах разом з вами. В мене дуже болить серце за рідну громаду і я хочу, щоб вона була успішною! Не сумніваюся, що з Володимиром Струком нам все вдасться. І зміни ви відчуєте вже найближчим часом», - сказав Сергій Коваленко.

Звернулася до присутніх і депутат міської ради від цього округу Тетяна Коваленко, директор сільської школи, яка чимало робить для рідної Новокраснянки.

Жителів проінформували, що на останній сесії депутати створили дільницю комунального підприємства «Червонопопівський благоустрій», яка опікуватиметься населеними пунктами нашої громади. Директор установи Дмитро Кіяшко розповів про ті завдання, які покладенона підприємство у розбудові сіл Кремінської ОТГ.

Далі керівники і депутати зустрілися з жителями Пшеничного. Корінного населення тут залишилося зовсім небагато, переважно тут мешкають дачники з Рубіжного. І хоч знаходиться село віддалік від цивілізації (немає медпункту, магазину, а хліб і супутні товари можна купити з авто-лавки, яка приїздить двічі на тиждень), та селян турбують не побутові незручності. Їм болять куди важливіші проблеми: вода «тікає» від села. Бо нещадно знищується ліс, який обступив Пщеничне з усіх боків. Але то - тільки видимість, тільки скраю. А всередині – лісу вже немає, щодня вивозиться «зеленка» по декілька ходок. Хто припинить цей злочин перед природою, людьми, наступними поколіннями?

Проблем, що не вирішувалися роками, накопичилося дуже багато. Тому, після кожної зустрічі, люди ще довго не відпускали посадовців продовжували їх обговорювати.

«Ми почуємо кожного!», - запевняють представники нинішньої команди. - І всі разом, об’єднавшись, працюватимемо на розбудову Кремінської ОТГ».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:25
357
Немає коментарів. Ваш буде першим!