Книга єднає країну

Книга єднає країну

Книга єднає країну
Книга єднає країну 0Книга єднає країну 1Книга єднає країну 2Книга єднає країну 3

Книга єднає країну! — під таким гаслом з 23 березня по 2 квітня тривав Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який розпочався з весняними канікулами в школах Кремінської громади.

Бібліотекарі Кремінської бібліотеки для дітей підготували цілу низку інтерактивних заходів, які об’єднали дітей навколо книги.

Стартував тиждень дитячого читання в бібліотеці літературним турне «Книжковий експрес в країні Чудес»: конкурсами, привітаннями від літературних та казкових героїв.

Квест-гра зібрала «Шукачів скарбу»: розшифровували магічні слова, брали участь у творчих конкурсах «Рекламний агент книги», «Цікава новина», «Танцюй як я,танцюй краще нас» з Нюшою і котом Леопольдом, і здобували літери, які вказують на магічне слово, де зберігається скарб. Скарб знайшли. Це КНИГА - безцінний скарб, яка зберігає всі таємниці і може поділитися ними з кожним, хто забажає.

Справжнє літературно-художнє  ательє «Мій улюблений книжковий герой» працювало разом з учнями художньої школи під керівництвом вчителя Наталі Лисенко. Під пензлями юних художників оживали літературні і казкові герої: Русалонька, Дюймовочка, колобок, сюжети з казок…

Бліц-турнір «Що? Де? Коли?» об’єднав ерудитів. В блоках: літературний, продовж прислів’я, загадки, герої казок і оповідань, розшифруй значення учасники проявили блискучі знання.

В "Прес-драйв по сторінках періодичних виданьх" дізналися дуже багато цікавої та різноманітної інформації про періодичні видання, знаходили для себе цікаві факти та ділилися один з одним новинами.

У бібліотечному кінотеатрі  було спекотно і жваво. Переглядали анімаційний мультсеріал «Моя країна - Україна», такий собі щоденник котячих мандрів з казкарем Сашком Лірником. Разом подорожували та робили відкриття, відвідуючи різні куточки України, дізналися багато чого цікавого з історії Луганщини та інших місцевостей, слухали легенди, знайомились з мешканцями.

А гуртківці лялькового театру «Бібліотошка» тішили малечу ляльковими виставами «Ріпка», «Колобок», «Коза-Дереза».

В арт-майстерні «Вулик» виготовляли оригінальні книжкові закладки, героїв для пальчикового театру до казок.

Справжнім святом для читачів стала онлайн-зустріч з дитячим українським письменником, поетом та казкарем Сашком Дерманським. Його книги користуються в бібліотеці шаленою популярністю, по рейтингу читаності займають 1 місце. Під час спілкування сипалась купа запитань від дітвори, було море гумору та веселощів від Сашка Дерманського.  Зустріч пройшла на одному подиху цікаво і весело!

Завершився тиждень бенефісом кращих читачів та активістів бібліотеки! Похвальні грамоти отримали: Абакуменко Єлізавета , Стрельченко Аліна, Приходько Марія, Скрипнік Єлізавета, Кузьміна Варвара, Луценко Олександр, Барабашев Євгеній,Коровкін Олексій (Кремінський ліцей №2), Щербак Софія, Коробко Ксенія, Приходько Марія, (Кремінський ліцей №5), Бакаляр Ксенія (Кремінський ліцей №3), Наумчук Іван, Наумчук Ганна ( Кремінський ліцей №1). Молодці!

Читати - це круто,

Читати - це клас,

Читати - корисно в будь-який час!

Крокуйте по життю разом з бібліотекою!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:13
339
Немає коментарів. Ваш буде першим!