Чарівник смішних книг

Чарівник смішних книг

Чарівник смішних книг
Чарівник смішних книг 0Чарівник смішних книг 1Чарівник смішних книг 2Чарівник смішних книг 3

Напередодні Міжнародного дня дитячої книги, в День сміху, справжнім святом для читачів Кремінської бібліотеки  для дітей стала онлайн-зустріч з дитячим українським письменником, поетом та казкарем Сашком Дерманським.

Олександр Степанович Дерманський - один із найпопулярніших сучасних дитячих письменників України, член Національної спілки письменників України. Книжки Дерманського неодноразово здобували відзнаки найпрестижніших літературних рейтингів і премій, таких як «Коронація слова», «Книга року», «Золотий лелека». Твори увійшли до шкільної програми з української літератури для учнів молодших та середніх класів.

Його книги користуються  в Кремінській дитячій бібліотеці шаленою популярністю. По рейтингу читаності посідають 1 місце. По опитуванню користувачів книги: веселі, цікаві, дотепні, розбишацькі , неймовірні з дивакуватими смішними героями та іменами. До зустрічі приєдналися Кремінські ліцеї №2 (вчитель Перекотій Світлана Валентинівна) 3 клас; ліцей №5 (вчитель Корсунь Свтілана Віталіївна), 2 клас; ліцей №4 (вчитель Гарькавець Яна Іванівна), 3 клас; Новопсковська бібліотека для дітей  і 6 клас, Рубіжанська бібліотека для дітей.

Під час спілкування сипалась купа запитань від дітвори, було море гумору та веселощів від Сашка Дерманського. Зустріч пройшла на одному подиху цікаво і весело!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:07
243
Немає коментарів. Ваш буде першим!