За добу на Кремінщині сталося чотири пожежі

За добу на Кремінщині сталося чотири пожежі

За добу на Кремінщині сталося чотири пожежі

За минулу добу, 29 березня, до пункту зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло 4 повідомлення про пожежі, — повідомляє прес-центр Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС. 

О 09:36 годині за адресою с. Стара Краснянка, Кремінської ОТГ, садове товариство «Радуга», сталося займання господарчої споруди внаслідок горіння сухої рослинності.

О 15:14 годині за адресою с. Червонопопівка, Кремінської ОТГ, вул. Дружби, сталося займання господарчої споруди на присадибній ділянці внаслідок горіння сухої рослинності.

О 17:35 годині за адресою с. Красноріченське, Сватівське ОТГ, вул. Ф.Т. Дачка, сталося займання сухої рослинності на відкритій території житлового сектору, площа пожежі склала 20 000 м2.

О 18:35 годині за адресою с. Красноріченське, Сватівське ОТГ, вул. Центральна, сталося займання сухої рослинності на відкритій території житлового сектору, площа пожежі склала 5 000 м2.
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:15
499
Немає коментарів. Ваш буде першим!