Відкрито сезон змагань з велоспорту

Відкрито сезон змагань з велоспорту

Відкрито сезон змагань з велоспорту

27-28 березня у Кремінній було відкрито сезон змагань з велоспорту. Вихованці відділень велоспорту змагалися на трасах МТБ (маунтенбайку).

У змаганнях, організованих управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, у співпраці з Громадською організацією «Федерація велосипедного спорту Луганської області», взяли участь 5 команд, в тому числі і ДЮСШ м. Кремінна.

На урочистому відкритті учасників привітала Ірина Янович, бронзовий олімпійський призер, заслужений майстер спорту України.

Чемпіонами Луганської області у індивідуальній гонці стали Артем Євдокименко («Олімпійська надія», Кремінна), Марина Бутенко та Вадим Пась (ЛОЛІФКС, Кремінна). Друге місце виборов Кирило Радько (ЛОЛІФКС. Кремінна), Ліза Бойко («Олімпійська надія», Кремінна). Бронзовими призерами стали Віктор Погорєлов (ЛОЛІФКС, Кремінна), Максим Омельчук (Олімпійська надія», Кремінна).

У гонці крос-кантрі свої чемпіонські якості підтвердили Марина Бутенко та Вадим Пась. За крок до першого місця зупинилися Ліза Бойко, Микола Потиря та Ярослав Гребінник (ЛОЛІФКС, Кремінна). З третім результатом фінішували Віктор Погорєлов, Максим Омельчук та Кирило Радько (ЛОЛІФКС. Кремінна).

Вітаємо переможців, призерів змагань та їх тренера Валерія Кубая з успішним виступом.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:00
444
Немає коментарів. Ваш буде першим!