Нові рекорди і перемоги кремінських чемпіонів з важкої атлетики!

Нові рекорди і перемоги кремінських чемпіонів з важкої атлетики!

Нові рекорди і перемоги кремінських чемпіонів з важкої атлетики!

Минулого тижня у Чернігові був проведений Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н.Скакун.

У складі збірної команди Луганської області у змаганнях взяли участь вихованці обласних відділень важкої атлетики та учні закладів освіти Кремінної.

У ваговій категорії учасників до 45 кг Надія Курдюкова, взявши у поштовху 70 кг, встановила рекорд України серед дівчат до 20 років та до 23 років! І у підсумку виборола 1 місце з результатом 119 кг!

За крок від найвищого п’єдесталу пошани зупинилася Тетяна Буднікова, яка серед учасниць у ваговій категорії до 49 кг виборола 2 місце, з сумою двоборства 141 кг.

Ще одну срібну нагороду принесла Юлія Наумчук! У ваговій категорії до 76 кг Юля у поштовху та ривку набрала 162 кг, що і дозволило стати срібним призером Чемпіонату України.

Срібний металевий бум продовжила Ганна Калашник, яка у ваговій категорії до 87 кг за сумою двох видів програми підняла 164 кг та стала срібним призером змагань.

Завдяки всім цим досягненням команда юніорок Луганської області виборола перше загальнокомандне місце!

Серед юнаків наш Марк Лєванзов, Чемпіон та призер Чемпіонату світу, який виступав у ваговій категорії 73 кг, не зміг проявити себе на всі 100%. Його підсумковий результат 269 кг та почесне ІІ місце на Чемпіонаті України. У цій же ваговій категорії Данило Кас’яненко посів 10 місце (235 кг).

Слід відмітити також успішні виступи Анастасії Банченко (6 місце з результатом 153 кг) та Кирила Корнієнка (6 місце з результатом у сумі двоборства 255кг у ваговій категорії 89 кг).

Кремінська міська рада вітає наших переможців, призерів та їх тренерів Марію Селіванову, Костянтина Селіванова та Єлисея Щербо!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:35
327
Немає коментарів. Ваш буде першим!