Лариса Кульбач розповіла про ситуацію з ковід-19 у Кремінській ОТГ

Лариса Кульбач розповіла про ситуацію з ковід-19 у Кремінській ОТГ

Лариса Кульбач розповіла про ситуацію з ковід-19 у Кремінській ОТГ

Генеральна директорка Кремінської багатопрофільної лікарні на сьогоднішній сесії міської ради відзначила, що рівень захворюваності на коронавірус у громаді знизився на 50 відсотків. 

«Цього вдалося досягти завдяки чіткому дотриманню всіх дій карантинного характеру -  люди використовують маски, дотримуються дистанції, часто миють руки (це потрібно робити чи не кожну годину). Також вода у будинки подається без перебоїв, а медичні працівники регулярно проводять просвітницьку роботу серед населення, - зазначила Лариса Альфредівна. - Ми отримали дієві експрес-тести, які показують результат з точністю у 90 відсотків, потім його підтвердить ПРЛ-тест. До речі, пункти заборів аналізів є у наших «первинках».  Тому високий рівень виявляємості та діагностики є, карантинні заходи ми продовжимо і хворобу поборемо».

Володимир Струк додав: очевидно, те, що сесія прийняла рішення (а сьогодні подовжила його дію) про зниженння на 50 відсотків тарифів на воду, також сприяло падінню рівня захворюваності на ковід. Тому він ще раз подякував депутатам за цей крок.

Також Лариса Кульбач взяла на свій контроль питання роботи у місті цілодобової аптеки, порушене на сесії депутатом Миколою Новицьким. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:20
402
Немає коментарів. Ваш буде першим!