На черговій сесії Кремінської міської ради представили старост Червонопопівки і Новокраснянки

На черговій сесії Кремінської міської ради представили старост Червонопопівки і Новокраснянки

На черговій сесії Кремінської міської ради представили старост Червонопопівки і Новокраснянки

26 березня відбулася шоста сесія Кремінської міської ради, на якій депутати прийняли низку важливих для громади питань. Зокрема, були внесені зміни до бюджету міської ради і деяких програм, затверджені програми підтримки і розвитку окремих галузей, у власність громади з району передані освітні і культурні об’єкти, вирішені земельні питання тощо.

Також, за пропозицією Кремінського міського голови, на посаду старости сіл Червонопопівка, Голікове, Піщане та селища Житлівка затвердили Ляленка Віктора Миколайовича. А на посаду старости сіл Новокраснянка, Пшеничне, Суроцівка – Коваленка Сергія Анатолійовича.

Міський голова виніс це питання на порядок денний сесії, щоб депутати мали змогу познайомитися з новобраними керівниками, поставити їм запитання і дізнатися про найближчі плани у роботі.

Ляленко Віктор Миколайович сам із Червонопопівки, має досвід підприємницької і сільськогосподарської діяльності. Планує вести роботу з малим і середнім бізнесом, розвивати тваринництво на селі, щоб наші мешканці мали змогу споживати свою, домашню, натуральну продукцію.

Коваленко Сергій Анатолійович кремінянин, також має сільськогосподарську освіту і досвід роботи на керівних посадах, зокрема у аграрній галузі. Щодо планів на посаді, то він розповів, що уже є концепція програм розвитку громад в аграрному напрямку – тваринництво, риболовство, рослинництво.

«Нам потрібні люди, які будуть працювати і відновлювати те, що раніше було зруйновано! Я хочу, щоб наші діти пили справжнє, а не соєве, молоко. Нам треба підіймати село, а не ходити з простягнутою рукою. Щоб молодь не виїжджала з села, а залишалася там працювати – щоб у селах були робочі місця», - прокоментував своє рішення Володимир Струк. 

Він також додав, що якщо через певний час виявиться, що староста не справляється зі своїми обов’язками і задачами, його буде замінено. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:00
517
Немає коментарів. Ваш буде першим!