Переможці змагань «Олімпійське лелеченя»

Переможці змагань «Олімпійське лелеченя»

Переможці змагань «Олімпійське лелеченя»

У спортивній залі «Олімп» нашого міста зібралися команди, щоб позмагатися у ІІ етапі Всеукраїнського фізкультурно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь п’ять команд ліцеїв міста та команда Житлівської гімназії. Про це газеті розповів Олександр Кузьменко.

У програмі заходу були презентація, спортивна частина (естафети), олімпійська вікторина та турнір з волейболу.

За найбільшою сумою балів, а, значить, найкращими і переможцями у конкурсі презентацій стали «лелеченята», молодші друзі «Кремінських лелек» з ліцею №5 (вчителі фізкультури О.О. Єременко та К.Ю Мар’ясова). У спортивних естафетах абсолютними переможцями була команда ліцею №2 (вчитель фізкультури В.Г.Бобровський).

Серед знавців історії олімпійського руху та видатних спортсменів Кремінної діти згадали про своїх земляків, які навчалися у школі та досягли світового рівня. Так, приміром, ліцей №1 пишається досягненнями заслуженого майстра спорту, «бронзової» призерки Олімпійських ігор Ірини Янович.

У ліцеї №2 є олімпійський музей, в якому зібрані відомості про всіх спортсменів-випускників. А окремою окрасою закладу є майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка СРСР, учасниця Олімпійських ігор Ніна Бєла (Моргунова).

Учні «третього» ліцею пишаються майстром спорту, учасником Чемпіонату Світу з пауерліфтингу Олександром Дубовим.

У «четвертому» ліцеї всі знають про учасника двох Олімпійських ігор, Чемпіона світу з велоспорту, майстра спорту міжнародного класу Володимира Рибіна.

Для учнів ліцею №5 в прикладом є майстер спорту міжнародного класу, Чемпіонка світу зі стрільби з луку Олена Борисенко.

У учнів Житлівської гімназій також є свій спортивний кумир. Це учасник Олімпійських ігор 1972 року, майстер спорту, легкоатлет Віктор Савченко.

Команда Житлівської гімназії гідно протистояла більш тренованим ліцеїстам, а у вікторині, навіть, показала третій результат - 20,5 правильних відповідей з 30. Молодці! Перемогу серед знавців знову одержала команда ліцею №2.

Завершував програму змагань турнір з волейболу. Впевнена гра волейбольної команди ліцею №2 не дала жодного шансу суперникам на перемогу у загальному заліку. Вони виграли всі зустрічі у змаганнях волейболу, що у підсумку вивело їх на заслужене І місце міських змагань! Вітаємо Єлизавету Чернишову, Анастасію Токар, Микиту Сєдлого, Данила Коломійцева, Софію Буяр, Софію Коровкіну, Арсенія Литвинчука, Івана та Дмитра Крестененків, Олександру Швагер, Софію Назарько та Максима Свірідоваз першою перемогою серед «лелеченят». Молодці! Бажаємо вам розправляти свої крила та линути все вище і вище на змаганнях вищого рівня, які заплановані на травень нинішнього року!

Команда-переможець ліцею №2 та команди-призери змагань, ліцею №5 та №1 (вчитель фізкультури А.А.Фесенко) були нагороджені управлінням освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради та КУ «Спорт для всіх».

На завершення хочеться розповісти про ще одну команду – команду суддів. Зі своїми обов’язками добре справилася команда студентів ІІ курсу навчально-наукового інституту фізкультури та спорту ЛНУ ім. Т Шевченка: Богдан Талалай, Генадій Бородкін, Євген Бовт, Кирило Святун, Ангеліна Черепівська, Денис Ігнатьєв та їх керівник і викладач Олександр Гадючко. Сподіваємося що така співпраця стане у нагоді, як майбутнім вчителям, так і командам та організаторам під час інших заходів.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:05
335
Немає коментарів. Ваш буде першим!