Чемпіони міста з баскетоболу. Прізвища і фото

Чемпіони міста з баскетоболу. Прізвища і фото

Чемпіони міста з баскетоболу. Прізвища і фото

Майже півтора роки на спортивні майданчики не виходили баскетбольні команди закладів освіти. І ось, нарешті, за ініціативи Кремінської міської ради, ці змагання відновлені. У спортивній залі «Олімп» дев’ять команд виборювали звання «чемпіон міста». Про це редакції розповів директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко. 

Серед збірних команд дівчат 2003-2005 р.н не було рівних спортсменкам ліцею №2, яка впевнено здолала всіх свої суперників з досить великими рахунками (вчитель фізкультури В.Г.Бобровський). У непереможному складі команди грали Сюзанна Зеленська, Ганна Крутікова, Вікторія Рикова, Ганна Клочко, Валерія Леонова, Аліна Іванова, Ганна Василець, Анастасія Токар, Єлизавета Чернишова, Вероніка Нестеренко, Анастасія Білоус. Вітаємо з перемогою!

Доля другого та третього місць вирішилась у зустрічі між командами ліцеїв №3 та №5. Влучнішими були дівчата з «третього» ліцею, які і вибороли «срібні» нагороди. Третє ж місце у дівчат з «п’ятого» ліцею. Молодці!

Серед команд юнаків боротьба за перемогу у кожному матчі була дещо іншою. Долю переможців та переможених розділяв один м’яч чи різниця в одне очко. А деякі зустрічі були довжиною у три додаткових тайми!

Саме такий «трилер» розіграли команди ліцеїв №4 та №2. Гра була напруженою, цікавою та видовищною. І лише у третьому доданому часовому проміжку спортсмени з «другого» ліцею здолали опір своїх суперників з рахунком 21:11. Ця гра стала черговим кроком до чемпіонства, яке хлопці офіційно оформили у матчі з командою «першого» ліцею. Чемпіонами міста стали Владислав Зарецький, Владислав та Юрій Рубани, Олександр Овчинніков, Владислав Шаповал, Микита Кіяшко, Іван Скачков та Микита Сєдлий. Так тримати!

За подібним сценарієм відбувся матч за ІІ і ІІІ місця. В очному поєдинку зійшлися команди ліцеїв №3 та №4. І знову додаткові періоди, рівна гра м’яч у м’яч, а на останніх секундах гри влучний кидок гравця «третього» ліцею вивів команду на ІІ місце, а їх суперники стали «бронзовими» призерами змагань.

Команди- переможниці отримали призи, а всі гравці команд призерів - грамоти управління освіти, культури, молоді та спорту. Кращі гравці турніру Сюзанна Зеленська та Владислав Зарецький (ліцей №2), Марія Повоцька (ліцей №5), Антон Молчанов (ліцей №4), Кирило Дерев’янко та Ліза Фесенко отримали призи від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

До організації та проведення змагань долучилися студенти інституту фізкультури Віталій Кондратенко, Данило Дмитрук, Владислав Волков та Сергій Антонов, які отримали суддівську практику та підтвердили свої навички суддівства змагань з баскетболу. Дякуємо вам за допомогу. Також вдячні управлінню молоді та спорту Луганської ОДА за надану можливість позмагатися у спортивному комплексі «Олімп».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:35
162
Немає коментарів. Ваш буде першим!