«Мама, тато і я – спортивна сім’я!»

«Мама, тато і я – спортивна сім’я!»

«Мама, тато і я – спортивна сім’я!»

Виховання починається з сім’ї. Діти у всьому беруть приклад з нас, батьків. Вони бачать та відчувають турботу батьків, стають з ними однією командою.

Саме такі команди-родини взяли участь у традиційному сімейному спортивно-масовому заході «Мама, тато і я – спортивна сім’я!», яке провела Кремінська організація «Спорт для всіх» у спортивній залі Кремінського ліцею №5. Про нього газеті розповів Дмитро Шевцов, директор КУ «Спорт для всіх». 

У програмі змагань діти разом з батьками брали участь у спортивно-розважальних естафетах. Всі сім’ї прагнули до перемоги, докладали для цього максимум зусиль. А очі дітей сяяли від гордості за своїх найкращих батьків!

За підсумками змагань почесне третє місце виборола сім’я Шаповалових у складі мами Анастасії, тата Михайла та доньки Амелії (вони представляли ліцей №5). За крок до чемпіонства зупинилася сім’я Вашечко у складі мами Яни, тата Сергія і доньки Даші. Переможцями змагань стала сім’я Катерини та Володимира Федосюк з сином Володимиром! Вітаємо наших переможців змагань. Бажаємо їм вдалого виступу на обласному етапі, який відбудеться 27 березня!

Всі команди-учасниці були нагороджені солодощами, а переможці та призери - грамотами та медалями від організаторів змагань та спонсорів.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:00
181
Немає коментарів. Ваш буде першим!