Магнітні бурі у вересні 2020: найнебезпечніші дні, як вберегтися

Магнітні бурі у вересні 2020: найнебезпечніші дні, як вберегтися

Магнітні бурі у вересні 2020: найнебезпечніші дні, як вберегтися
Магнітні бурі у вересні 2020: найнебезпечніші дні, як вберегтися 0

Вересень принесе хвилю геомагнітних збурень наприкінці місяця. Дізнайтеся, коли саме.

У перший місяць осені на Землі вируватимуть магнітні бурі. Щоправда, припадуть вони на кінець вересня. Про це пише на УНІАН.

На початку та в середині вересня геомагнітна ситуація буде спокійною, проте наприкінці місяця на українців чекає метеоудар — два магнітні збурення 24-го та 25-го числа, що майже досягатимуть рівня G1.

Як уберегти організм від впливу магнітних бур Під час магнітних бур найбільш вразлива категорія людей — із серцево-судинними захворюваннями. Їм слід бути особливо уважними до свого здоров'я і напередодні геошторму проконсультуватися з лікарем, а також запастися таблетками. За кілька днів до геомагнітного збурення слід добре виспатися, не займатися інтенсивними тренуваннями, більше гуляти на свіжому повітрі. Деякі обмеження на період магнітних бур стосуються і їжі: не вживайте жирного й алкоголю, не переїдайте. Вживайте більше білка. Влаштуйте собі у день магнітної бурі релаксацію, наприклад, прийміть контрастний душ. Дратівливим й імпульсивним людям рекомендується приймати заспокійливе на травах, пити трав'яні чаї, відмовитися від кави.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:35
265
Немає коментарів. Ваш буде першим!