Миколаєнко Давид - беззаперечний переможець чемпіонату з боксу!

Миколаєнко Давид - беззаперечний переможець чемпіонату з боксу!

Миколаєнко Давид - беззаперечний переможець чемпіонату з боксу!

Минулими вихідними відбувся відкритий Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н. та відкритий турнір з боксу «Кубок шахтарської гвардії», присвячений 65-річчю м. Селідове. Про це редакції повідомив директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко. 

Від Кремінської ДЮСШ у змаганнях брав участь вихованець відділення боксу Миколаєнко Давид. Нашому спортсмену 2011 року народження протистояли суперники з Краматорська, Маріуполя, Слов’янська.  Вже у першій зустрічі, завдяки своїй технічній підготовці та наполегливості, Давид змусив тренерів суперника покласти рушник на канати та завершити бій достроково – стовідсоткова перемога нашого боксера!


Налаштований серйозно, Давид дійшов до фіналу та готувався до бою за чемпіонство. Та чемпіоном він став без бою, бо суперник-фіналіст не зміг вийти на ринг, адже, за словами тренерів, «захворів». Миколаєнко Давид – переможець змагань! Від організаторів Давид народжений грамотою та медаллю, а ще отримав кубок за кращу технічну підготовку.

Вітаємо нашого юного боксера з перемогою. Молодець! Сподіваємося, що з роками зростатиме і його майстерність для підкорення нових вершин! Висловлюємо слова вдячності Президенту Кремінської федерації боксу Дмитру Новікову, який і тренує Давида, за надану допомогу у вирішенні організаційних питань щодо участі у змаганнях. Сподіваємося на подальшу плідну працю.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:25
395
Немає коментарів. Ваш буде першим!