Чернишов пообіцяв допомогти в термомодернізації Кремінського кадетського корпусу

Чернишов пообіцяв допомогти в термомодернізації Кремінського кадетського корпусу

Чернишов пообіцяв допомогти в термомодернізації Кремінського кадетського корпусу

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні перебуває в Луганській області з робочою поїздкою. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

У 2020 році Луганщина визнана однією з кращих за реалізацією та якістю виконання робіт у рамках Програми Президента «Велике будівництво»: із 21 об’єкта повністю відновлено 20.

Першим об’єктом, який в рамках поїздки відвідав Олексій Чернишов, став Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» у Кремінній.

Міністр ознайомився з умовами навчання та проживання ліцеїстів, а також оглянув спорткомплекс: стадіон, тренажери, гімнастичний блок та смугу перешкод.

У 2020 році стадіон було реконструйовано в межах «Великого будівництва». Зокрема, облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям та бігову доріжку. Загальна кошторисна вартість проєкту склала 27 млн гривень.
«Поле відповідає усім сучасним стандартам та виглядає суперово – раніше я такого не бачив, – поділився враженнями Олексій Чернишов. – Стадіон побудовано за кошти державного фонду регіонального розвитку, що підкреслює високий рівень співробітництва області з нашим міністерством».
Крім того, високопосадовець відвідав приймальну комісію навчального закладу, де поспілкувався з абітурієнтами та побажав якісного навчання і вдалого вступу.
«У вас заклад, яким можна пишатися», – звернувся Олексій Чернишов до начальника обласного ліцею Валерія Ємбакова. Міністр розвитку громад та територій пообіцяв допомогти з завершенням термомодернізації будівлі навчального закладу.
Більш того, він доручив включити до переліку проєктів, які фінансуватимуться у 2022 році за рахунок коштів ДФРР, встановлення в ліцеї сонячних панелей.
Нагадаємо, цей навчальний заклад було створено в 1993 році на базі Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів. У 1996 році ліцей передано у власність Луганській обласній територіальній громаді. У серпні 2014-го ліцей був захоплений і знищений бойовиками, тому в листопаді того ж року ліцей перемістили до м. Кремінної на Луганщині. Своє теперішнє найменування ліцей отримав у 2019 році. Наразі тут навчаються 220 вихованців і працюють 75 педагогів та інших співробітників.
Серед випускників ліцею – переможці та призери спортивних змагань міжнародного, національного та обласного рівнів із бойових мистецтв, кікбоксингу, скелелазіння, спортивного орієнтування, футболу, волейболу та інших видів спорту.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:30
256
Немає коментарів. Ваш буде першим!