Мер зізнавався жінкам у любові

Мер зізнавався жінкам у любові

Мер зізнавався жінкам у любові

У передсвяткові березневі дні Кремінський міський голова Володимир Струк, разом з колегами з міськради, відвідав установи громади – школи, дитячі садки, лікарні, соціальні, культурні заклади – і привітав жінок зі святом весни. У колективи він приходив з квітами, тортами і словами любові. 

Автор матеріалу — Ганна Паламарюк. Фото — прес-центру міської ради.

«Найкрасивіші, найчарівніші, наймудріші, наймиліші жінки! Саме ви робите наше життя яскравим та змістовним. Ваша краса, мудрість, ласка і чарівна енергія надихають чоловіків на все нові звершення. То ж хай кожен ваш день буде наповнений усмішками і добром. Жіночого вам щастя, любові, добробуту та миру», – бажав міський голова шановному жіноцтву Кремінщини.

А 5 березня у Будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди Міжнародного дня 8 Березня. Вперше за стільки місяців карантину тут зібралися представники громади, щоб вшанувати дорогих і чарівних жінок. У залі, разом з працівниками міськради, був і Кремінський міський голова Володимир Струк. Творчі колективи вітали жінок громади ліричними піснями і танцями. Глядачі отримали масу задоволення від красивих творів про жінку і кохання, віртуозних танцювальних номерів. Яскравим завершальним акордом святкового дійства прозвучав вихід мера на сцену, де він, разом з артистами, заспівав для чарівних представниць. А в цей час у залі їм вручали перші квіти весни – тюльпани.

«Ви – найкраще, що є в нашому житті. І наше завдання – берегти вас і робити все, щоб ваші будні і свята були затишними і матеріально забезпеченими» – говорив Володимир Струк.

Також, напередодні свята, мер дарував квіти жінкам і просто на вулиці.

А безпосередньо в день 8 Березня у різні мікрорайони міста завітав начальник управління внутрішнього контролю і аудиту міськради Сергій Сафо і від імені мера та працівників мерії вручав жінкам листівки і букети тюльпанів. Жінки дякували голові громади за теплі слова та увагу, за те, що з вітаннями Володимира Олексійовича свято розпочалося на кілька днів раніше. Це було красиво, тепло, радісно і несподівано для кремінян. Подібним чином до цього жінок ніхто не вітав, з боку влади вони не відчували такої уваги. Тому висловлювали приємну здивованість і вдячність. У свою чергу Володимир Струк запевнив кремінянок, що відтепер в громаді піклування про жителів, увага, турбота з боку керівництва ОТГ стане нормою. А привітання на свята та інші приємні зустрічі з представниками міськради і мером особисто стануть доброю традицією. 

Святкові вітання жінок від нової влади зачепили багатьох, тому реакція була бурхливою, і в розмовах та спілкуванні містян, і в соціальних мережах.

«Реакция женщин – удивленно-восхищенная... Непривычно такое внимание высокопоставленных мужчин! Так будьте и в дальнейшей работе такими же креативными!».

«Женщины-медики растаяли перед обаянием и красноречием первых руководителей громады. Молодцы, хорошо начали. Есть подход к людям, да еще и к женщинам!»

«Педагоги – женщины умные и серьезные, фальшь не пройдет, нужно хорошо постараться, чтобы всерьез поверили на будущее. И обаять, обаять, обаять! Поздравлять и желать только всего самого наилучшего!».

«Все слушают внимательно. И не дай Бог слова разойдутся с делом в будущем. Пока слушают и верят. Надеются, что так и будет».

«Пусть руководители Кременной всегда будут такими обаятельными и привлекательными и радуют наших жителей своими добрыми делами!»

«Голова» – тоже мужчина, приятно лично поздравить и подарить букет красивой женщине. А взгляд-то какой лукавый!». 

Так, голова – теж чоловік. І має одну з найцінніших якостей: він обожнює жінку і свято ставиться до неї. А ще він – однолюб. Спілкуючись з Володимиром Струком, підготувавши кілометри рядків про нього як керівника, бізнесмена, політика, людину, якось не траплялося нагоди сказати про нього як про сина, чоловіка і батька. Мабуть, зараз – саме раз. Він люблячий син, який обожнює свою маму, Віру Яківну, що пройшла жахи концтаборів під час війни; зазнала нелегкої шахтарської праці і стала Заслуженим шахтарем України; була опорою і захистом багатодітної сім’ї. З дитинства він мав одну велику мрію: вирости і купити для мами красиву сукню, бо на збори в школу вона приходила у шахтарській робі. Він здійснив свою мрію, і купив не одну красиву сукню для мами. І квартира у неї тепер не бідна і тісна, а простора, затишна, з усіма зручностями. І в свої 90 років Віра Яківна залишається любимою і потрібною людиною, яку сини шанують, бережуть і балують, як дитину.

Є ще одна жінка в його житті – дружина Олена Петрівна, з якою йде по життю вже 33 роки. 2 березня у неї День народження. І це особливий день, коли він може подякувати небесам, що послали йому вірну супутницю. За все життя він, певно, вже подарував їй «Миллионы, миллионы алых роз». А цього року був букет із 101-єї троянди двометрової довжини кожна, що прилетіли з Еквадору. «Яка щаслива жінка з таким чоловіком!», – скаже хтось. А він говорить: «Це я щасливий з нею, що була зі мною поруч завжди, за всіх радісних і, часом, трагічних обставин». Вона – його талісман. І саме з цим талісманом у серці він досягнув успіху, кар’єрних злетів, поваги і авторитету. А ще в нього є три доньки. Ось такий він везучий на жінок! І це найбільше багатство, яким володіє! По тому, як чоловік ставиться до матері, дружини, доньки, можна судити про його ставлення до жінки взагалі і до людей, зокрема. Думаю, що нам у цьому плані здорово повезло!

…«Лучше бы на эти деньги поставили урны по городу!» – був і такий коментар. Маються на увазі кошти, витрачені на квіти. Та хіба «урни» зможуть розказати про любов? Тільки квіти мають здатність говорити мовою любові. І мер це добре розуміє…

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:30
266
Немає коментарів. Ваш буде першим!