«Круті ігри» серед школярів. Було весело, а хто переміг?

«Круті ігри» серед школярів. Було весело, а хто переміг?

«Круті ігри» серед школярів. Було весело, а хто переміг?
«Круті ігри» серед школярів. Було весело, а хто переміг? 0

Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради був організований та проведений міський етап  Всеукраїнського спортивно-масового заходу «COOLGAMES», в якому взяли участь аж 14 команд закладів освіти. Про це газеті розповів директор ДЮСШ Олександр Кузьменко. 

Гравців привітала учасниця олімпійських ігор 1972 року, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Ніна Михайлівна Бєла (Моргунова). Сьогодні Ніна Михайлівна сама докладає зусиль для популяризації даних змагань серед школярів і тренує наймолодшу команду ліцею №2. Вона побажала всім гарних ігор та перемоги тій команді, яка найбільше її прагне та найкраще готувалася до змагань! 

Серед команд молодшого вікового дивізіону, за які мали право виступати учні 2010-2011 р.н, була команда Кремінського ліцею №2. Хлопці та дівчата згуртувалися і справді виглядали командою! Вони не програли жодної естафети і жодної гри. Бо кожен учасник проявив відмінну спритність, влучність, кмітливість та фізичну підготовку. Молодці! Переможцями змагань стали Діана Верещак, Єсенія Гребенюк, Мирослава Кравцова,  Дарина Цапяк,  Максим Акіменко, Сергій Мірошніков, Денис Тертичний та Дмитро Очеретний. Призерами змагань стали команди ліцею №4 (вчитель Ю.В.Жидкова) та ліцею №3 (вчитель  К.С.Мартиненко).

Серед команд середнього вікового дивізіону (учні 2007-2009 р.н) вже не було такого стовідсоткового показника за виграними естафетами. Тобто боротьба була ще більш запеклою та безкомпромісною. А, значить, учням необхідно було докладати максимум зусиль для жаданої перемоги. Та, зрештою, перемагала команда, яка була на крок попереду. Як не намагалася команда ліцею №5 (вчитель В.В.Усатий) здолати ще на груповому етапі змагань команду ліцею №2, та це їй не вдалося. Ця зустріч стала окрасою дня – емоції команд зашкалювали. 

У фінальній грі зустрілися команди ліцею №4 (вчителі фізкультури Ю.В. Жидкова та  Є.В.Ведернікова) та ліцею №2 (вчитель В.Г.Бобровський). З рахунком 2:0 перемогу здобула команда ліцею №2, яку представляли Софія Буяр, Ганна Левченко, Анастасія Токарь,  Данило Коломійцев, Арсеній Литвинчук та Андрій Запорожець. Вітаємо команду з проходженням до наступного етапу даних Bсеукраїнських змагань.

Серед учасників у старшому віковому дивізіоні, в якому змагалися учні 2003-2006 років народження, інтриги, на жаль, не було. Команди впевнено йшли до своєї мети і 99 відсотків ігор завершувалися з рахунком 2:0. У фінальному двобої знову зійшлися команди ліцеїв №2 та №4. І знову перемогу святкували більш підготовлені учні, які вже долали труднощі Bсеукраїнських змагань – учні ліцею №2. Вони довели, що наразі є непереможними у нашій громаді. Чемпіонами ІІ етапу даних Bсеукраїнських змагань стали  Сюзанна Зеленська, Влада Кременчуцька, Катерина Сереброва, Ганна Крутікова,  Владислав Шаповал, Владислав Рубан, Микита Сєдлий та Владислав Зарецький.

Бажаємо командам гідно представити свою малу батьківщину на змаганнях більш вищого рівня. І пам’ятати про свої помилки, які необхідно обов’язково виправити. Бо суперники стають сильнішими!Час для підготовки ще є, але його необхідно використати максимально корисно!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:25
494
Немає коментарів. Ваш буде першим!