Рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки у побуті

Рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки у побуті

Рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки у побуті

Ситуація, що склалася із загибеллю людей на пожежах, змушує бити на сполох. З початку 2021 року на території Луганської області сталося 160 пожеж, на яких загинуло 11 осіб. Про це газеті повідомив Володимир Заморений, заступник начальника Кремінського міськрайонного відділу ДСНС.

На території Кремінської громади у поточному році зареєстровано 18 фактів пожеж, внаслідок яких загинуло 3 людини. З початку 2021 року на території Луганської області сталося 160 пожеж, на яких загинуло 11 осіб. На території Кремінської громади у поточному році зареєстровано 18 фактів пожеж, внаслідок яких загинуло 3 людини.

Причиною більшості пожеж є необережне поводження з вогнем та паління у житлових приміщеннях.

Саме з цієї причини фахівцями Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України активізовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання загибелі людей на пожежах. Складені графіки проведення відвідувань громадян, з числа соціально незахищених верст населення, та громадян, які опинилися у скрутному життєвому положенні, відповідно до чого рятувальники вже розпочали проводити профілактичні бесіди та інструктажі з мешканцями міста Кремінна.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті. Пам’ятайте, що ваше життя та життя оточуючих – це найдорожче.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:05
360
Немає коментарів. Ваш буде першим!