У Кремінній відсвяткували День шахтаря

У Кремінній відсвяткували День шахтаря

У Кремінній відсвяткували День шахтаря
У Кремінній відсвяткували День шахтаря 0У Кремінній відсвяткували День шахтаря 1У Кремінній відсвяткували День шахтаря 2У Кремінній відсвяткували День шахтаря 3

30 серпня біля пам’ятника загиблим шахтарям зібрались жителі міста, щоб привітати представників вугільної галузі.

У заході взяли участь ветерани шахтарської праці, члени їх родин, представники органів влади, місцевого самоврядування, гості. Про це повідомляється на сайті Кремінської райдержадміністрації.

«Становлення Донбасу, саме як промислового регіону, його соціально – економічний і культурний розвиток пов’язаний в першу чергу з розвитком вугледобувної галузі. Особисто я зростав у родині шахтаря. Мій дідусь багато років працював на шахті, то ж я маю повне уявлення про те, яким складним, важким і часто ризикованим є процес добування «чорного золота». Тому щиро бажаю вам здоров’я, довгих років життя і родинного затишку», - звернувся до кремінських ветеранів – шахтарів голова Кремінської райдержадміністрації Олег Клименчуков.

З Днем шахтаря кремінян привітали також голова районної ради Володимир Прокопенко, міський голова Юрій Прокопенко, представник ЗАТ «Лисичанськвугілля» та голова громадської шахтарської організації Володимир Підстепний.

З 1999 року припинила вугледобування шахта «Кремінна». До свого закриття вона була основним бюджетоутворюючим підприємством, яке забезпечило розвиток інфраструктури міста на належному рівні. Зараз жителі Кремінського району продовжують працювати на вугледобувних підприємствах об’єднання «Лисичанськвугілля».

Пам'ять загинувших у забої вшанували хвилиною мовчання та квітами, що лягли до підніжжя пам’ятника загиблим шахтарям.

А далі, за традицією, на заході зазвучав дещо перефразований, але улюблений хіт минулих років: «Вышел в степь луганскую парень кременской». Музичний твір виконав соліст Кремінського районного будинку культури Павло Гапочка, який разом із колегами – солістами та танцювальним колективом створив для присутніх атмосферу справжнього свята, підготувавши чудовий інтерактивний концерт.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:35
333
Немає коментарів. Ваш буде першим!