Пам’ять про вчителя живе у традиційних тенісних турнірах

Пам’ять про вчителя живе у традиційних тенісних турнірах

Пам’ять про вчителя живе у традиційних тенісних турнірах

У останній день зими у спортивному комплексі «Олімп» відбувся відкритий особистий чемпіонат з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь понад 40 учасників з Кремінної, а також зі Старобільська, Новоайдару, Рубіжнього, Сєвєродонецька.

На попередньому етапі учасники виборювали право за вихід до фіналу у групових турнірах. А у фіналі вже з’ясовували, хто кращий. Організаційним комітетом було вирішено проводити фінал «А» серед професіоналів та фінал «Б» - серед любителів.

Першими змагання закінчили любителі малої ракетки. Переможцем у цій номінації став Евген Солдатенко, ІІ місце у Михайла Миколаєнка, а бронзову нагороду виборов Сергій Лиманов.

У головному фіналі інтрига зберігалася до останнього. На чемпіонство претендували представники з Рубіжного, Сєвєродонецька та Кремінної. Як не намагався наш Олексій Бєлан дати гідний бій гостям, та в кінці партій, на жаль, припускався прикрих помилок… А ось суперники були точнішими та влучнішими, і Олексій поступився спочатку Сапункову з рахунком по партіях 0:3, та Воронову з рахунком 2:3.

Перше ж місце визначалося у зустрічі між сєвєродончанином Павлом Сапунковим та рубіжанином Дмитром Вороновим, яку з рахунком 3:1 виграв останній. Він і став переможцем відкритого Чемпіонату Кремінної з настільного тенісу. А кремінським тенісистам бажаємо подальшого прогресу та відновлення лідерства.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями Кремінської міської ради, переможці отримали призи Луганського обласного відділення НОК України.

На останок хочеться подякувати всій тенісній громаді нашого міста, яка взяла на себе відповідальність з організації тенісних турнірів. На нинішньому турнірі вперше всі учасники мали змогу сфотографуватися біля банеру з Олександром Григоровичем Гайдашем, та отримати пам’ятні знаки з його фото. Пам’ять про вчителя живе!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:30
427
Немає коментарів. Ваш буде першим!