Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!"

Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!"

Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!"
Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!" 0Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!" 1Міжнародний онлайн-проєкт "Ми — українці. Я і ти!" 2

На зв’язку – Польща, м.Бартошиці!

Кремінська бібліотека для дітей продовжує співпрацю у Міжнародному онлайн-проєкті «Ми — українці. Я і ти!» Львівської обласної бібліотеки для дітей. 

Проект спрямований на популяризацію української класичної та сучасної літератури, історії України, її традицій та звичаїв серед дітей українців, що живуть в Польщі.

Бібліотекарі знайомили дітвору першого класу  початкової школи ім. Лесі Українки  з українськими народними казками, адже казка - джерело мудрості українського народу. Для кращого розуміння підготували театралізоване читання казок, розібрали з дітворою значення незрозумілих слів, речень, дітвора відгадували загадки, розмірковували про схожість та відмінність героїв в польських  та українських казках. Дітки молодці, хоч ще дуже маленькі, але знають і читають українські казки! Приємною несподіванкою була підготовлена дітлахами казка «Курочка ряба», яку вони разом декламували, та малюнки до казки.

Спілкування було щире і цікаве!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:02
329
Немає коментарів. Ваш буде першим!