Відбулася чергова сесія Кремінської міської ради

Відбулася чергова сесія Кремінської міської ради

Відбулася чергова сесія Кремінської міської ради

На 5-ій сесії Кремінської міської ради депутати розглянули низку майнових і земельних питань, затвердили деякі програми, підтримали концепцію створення «Бізнес-інкубатору» та рішення про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам тощо.

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань Наталя Макогон доповіла з таких питань: про внесення змін до Програми розвитку та підтримки надання медичної допомоги на вторинному рівні на 2021 рік; про виконання державної регуляторної політики Кремінською міською радою за 2020 рік; про внесення змін до рішення міської ради від 15 січня 2021 року № 3/13; про затвердження Програми розвитку соціальних послуг Кремінської міської ради на 2021 – 2023 роки; про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям Кремінської громади тощо.

Щодо останнього, то ця допомога надаватиметься соціально незахищеним громадянам, які потребують дороговартісного та довготривалого лікування. Розмір допомоги - до 1500 гривень. Вона призначатиметься за рішенням спеціальної комісії.

«До депутатів, в міську раду та до мене особисто звертається чимало жителів громади, які стикнулися із проблемами зі здоров’ям і не можуть оплатити лікування. Такі зможуть розраховувати на матеріальну допомогу з бюджету. Допомагати людям – наше першочергове завдання», - прокоментував прийняте рішення Кремінський міський голова Володимир Струк.

Заступник голови Георгій Дзивульский зачитав проекти рішень: про передачу майна ДП «Кремінське господарство» КП «Кремінна-Комунсервіс»; про внесення змін до бюджету Кремінської міської територіальної громади на 2021 рік; про передачу основних засобів з балансу Кремінської міської ради на баланс ДП «Кремінське комгосподарство» КП «Кремінна-Комунсервіс» та інші.

На сесії депутати підтримали концепцію створення "Бізнес інкубатору" та Єдиного центру надання соціальних послуг Кремінської міської ради. "Бізнес-інкубатор" планується створити на базі будівлі колишнього дитсадка "Івушка. Тут надаватиметься допомога малим і середнім підприємствам (техніка, навчання, тренінги,пошук інвестицій,сприяння у реалізації продукції та інше) .

Також рішенням депутатів до переліку послуг «Центру надання адміністративних послуг» було додано ще 17 пунктів.


Начальник землевпорядного відділу Оксана Пруденко ознайомила з низкою земелних питань. 

Ірина Пахомова, начальник Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, виступила після сесії. Вона розповіла про роботу Фонду і нагадала: всі особи, які працюють на умовах трудового договору, контракту, договору ЦПХ,  мають право на оздоровлення у санаторно-курортних закладах. 

Ірина Володимирівна зауважила, що купівля санаторію "Озерний" - доречна, бо раніше заклад дуже користувався попитом серед потерпілих і люди й досі згадують про популярну здравницю. 

"Дійсно, придбання "Озерного" - це дуже важлива справа, яку ми всі разом зробили для громади. Ми не просто його купили, а нам ще й повернуться податки, не сплачені з 2014 року. І заклад буде працювати! Там буть лікуватися, оздоровлюватися і відпочивати наші люди," - додав міський голова. 

Відновлюватиметься  "Озерний" за рахунок бюджетних і донорських коштів. До речі, на сесії був присутній директор благодійного фонду Сергій Сафо, який повідомив, що готовий внести перші 100 тисяч гривень благодійних коштів у розвиток закладу.  

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:45
489
Немає коментарів. Ваш буде першим!