Кремінський турнір з тенісу триває. Фото

Кремінський турнір з тенісу триває. Фото

Кремінський турнір з тенісу триває. Фото

«Вже стало доброю традицією проведення у Кремінній багатотурового відкритого командного турніру з настільного тенісу, який започаткував Гайдаш Олександр Григорович. На жаль, нашого Григоровича вже немає  з нами, та його турнір живе! Живе, завдяки друзям та любителям малої ракетки, сподвижникам та небайдужим шанувальникам тенісу», — пише директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко.

Всі учасники змагань висловлюють слова вдячності начальнику управління молоді та спорту Антону Волохову та директору КУ ЛОФЦ «Олімп» Юрію Іщенку. За рішенням оргкомітету займатися турніром довірено Миколі Чорнобаю та Людмилі Клунній. Вони впевнено роблять справу, розпочату нашим видатним вчителем. Що й говорити, всі учасники докладають максимум зусиль, щоб на турнірі була приємна спортивна атмосфера.

У змаганнях беруть участь команди з Луганської, Харківської та Донецької областей. Нагадаємо, що турнір складається з 9-ти турів, які відбуваються щомісяця з вересня по травень. Проведено вже п’ять турів. Після екватору змагань лідерство захопила команда КТЦ, за яку грає Олександр Лосєв. На другому місці поки що команда «ОЛІМП». У складі "олімпійців" грає наш земляк Олексій Бєлан. Їм на п’яти наступає команда «ЕКСПРЕС», у складі Миколи Чорнобая, Віталія Курдицького та Михайла Миколаєнка. Кожний тур вносить свої корективи і боротьба за чемпіонство ще попереду.

28 лютого в спортивному комплексі «Олімп» відбудеться черговий тур. Запрошуємо на відкритий міський турнір команди колективів фізичної культури, підприємств, організацій та установ міської ради. Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00. Переможців та призерів чекають нагороди від міської ради.

Всі спортивні заходи проводяться з дотриманням протиепідеміологічних вимог COVID-19, тому ми, на жаль, не можемо запросити всіх шанувальників тенісу, вболівальників та глядачів. Віримо, що найближчим часом ситуація поліпшиться і ми всі знову будемо раді Вас бачити у Кремінній, в нашому «Олімпі»!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:15
381
Немає коментарів. Ваш буде першим!