Кремінські боксери гідно виступили на Чемпіонаті області. Фото

Кремінські боксери гідно виступили на Чемпіонаті області. Фото

Кремінські боксери гідно виступили на Чемпіонаті області. Фото

Майже після річної перерви відновилися офіційні змагання серед боксерів Луганської області. У Чемпіонаті області серед юнаків 2005-2006 та 2007-2008 років народження взяли участь команди з міст Сватове, Старобільськ, Мілове, Щастя, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Кремінна. Про це газеті повідомив директор Кремінської ДЮСШ Олександр Кузьменко. 

Вихованці відділення боксу Кремінської ДЮСШ гідно представили наше місто.

Серед юнаків 2007-2008 р.н у ваговій категорії 38,5 кг  чемпіоном області впевнено став Іван Субботін, який не дав жодного шансу своєму супернику зі Старобільська. Так само завзято провів свій бій його ровесник Ярослав Запорожець. Боксер всі три раунди працював першим номером та володів ситуацією на ринзі. Та цього було замало і він, на жаль, у фінальному двобої поступився Богдану Хохлову із Сєвєродонеька, виборовши ІІ місце у ваговій категорії 41,5 кг. Дебютант змагань Олександр Гарвилюк (в\к 56 кг) отримав бронзову нагороду. До покращення командного заліку долучилися і Кирило Попов (в\к 76 кг) та Олександр Фещенко (в\к 90 кг), які стали непереможними у своїх вагових категоріях.

Серед юнаків 2005-2006 р.н. першим на ринг у фінальний бій вийшов Дмитро Карпенко. У ваговій категорії до 60 кг він раз-за-разом "вибухав" та наносив влучні удари по супернику. Бій був рівний, але у кінці його суперник провів видовищну атаку, яка, напевно, і вплинула на рішення суддів. Тож Дмитро зупинився за крок до перемоги і виборов ІІ місце на Чемпіонаті області. Зі "сріблом" завершили свої виступи і Руслан Капінос (в\к 70 кг), Микита Сєдлий (в\к 63 кг) та Микита Акименко (в\к 57 кг).

Найвидовищнішими виявилися двобої наших наступних фіналістів. Спочатку Ярослав Пруденко (в\к 63 кг) впевнено став Чемпіоном області, а потім був бій, навколо якого зібралися всі боксери, тренери та представники. На ринзі у ваговій категорії 70 кг зустрілися представник з Кремінної Геннадій Чорнобай та боксер із Сєвєродонецька Данило Чичулін. Змагання відбувалися у Сєвєродонецьку, тож публіка голосно підтримувала господаря змагань. Та нашого боксера це не бентежило і він методично, удар за ударом йшов до перемоги. У кожному із раундів були моменти, що, здавалося - вже все (бо суперник притиснутий до канатів в кутку).  Але він вистояв і в кінці бою перехопив ініціативу. Та цього було замало і чемпіоном Луганської області під оплески всіх глядачів став Геннадій Чорнобай!

До командної «скарбнички» бронзові медалі додали Дмитро Музиря (в\к 60 кг), Андрій Контратьєв (в\к 66 кг) та Данило Зіновий (в\к 70 кг). 

Вітаємо наших чемпіонів та призерів Чемпіонату Луганської області! Молодці! Кожний спортсмен вніс до загального командного заліку свою частинку. А кожен тренер доклав максимум зусиль та знань для  підготовки спортсменів. Вітаємо тренерський дует Дмитра Новікова та Андрія Алєксєєва з гідним виступом на змаганнях! Шановні батьки, в успіху дітей і Ваша заслуга – ви завжди підтримуєте і мотивуєте їх.

У загальному командному заліку Чемпіонату Луганської області команда нашого міста виборола ІІІ місце. Для командного підрахунку м.Кремінна ввійшли результати як вихованців Кремінської ДЮСШ, так і вихованців відділення боксу обласного спортивного ліцею. Команди з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Кремінна підготувала по 9 чемпіонів! Та, враховуючи інші додаткові показники, ми стали призерами. Для командної перемоги нам не вистачило однієї перемоги! Сподіваюся, що вона ще попереду, адже у нас є весь необхідний потенціал! Готуймося до наступних стартів більш наполегливо!

Батьки та боксери дякують начальнику управління освіти, культури, молоді та спорту Олексію Удовенку за вирішення організаційних питань, пов’язаних з участю команди у змаганнях.

p.s.: з метою підготовки до наступних змагань, молодші представники Кремінської ДЮСШ взяли участь у відкритих змаганнях у м. Шевченкове Харківської області. Свої фінальні бої виграли Давид Миколаєнко (2011 р.н. в\к 29 кг) та Владислав Ушаков (2009 р.н, в\к 60 кг). Вітаємо переможців та їхніх тренерів! Участь у даних змаганнях та перемога стали можливими за особистої підтримки Президента Кремінської федерації боксу Дмитра Новікова. 
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:15
504
Немає коментарів. Ваш буде першим!