​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку

​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку

​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку
​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку 0​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку 1​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку 2​Олег Клименчуков та Володимир Прокопенко відвідали Варварівку 3

27 серпня керівництво району у Варварівці спілкувалось із членами виконавчого комітету ради та депутатами, а також працівниками загальноосвітньої школи, клубу, медичної амбулаторії.

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

«Реформа децентралізації повинна розставити всі крапки над «і» в розподілі владних повноважень на базовому рівні, а отже, розподілити і максимально ефективно використати фінансовий ресурс для розвитку всіх територій, що увійдуть до складу об’єднаних територіальних громад», - сказав під час зустрічі голова Кремінської райдержадміністрації Олег Клименчуков .

Голова райдержадміністрації відзначив, що в існуючих адміністративно – територіальних межах район проіснує недовго, тому говорити про певні плани стратегічного характеру безвідповідально, натомість слід сконцентруватись на якісному виконанні поточних завдань. Відділи освіти та культури отримали завдання щодо опрацювання питання покращення матеріальної бази підпорядкованих об’єктів. В свою чергу, оперативно в цьому напрямку повинна спрацювати і сільська рада. 

Володимир Прокопенко детально зупинився на завершенні реформи децентралізації і входженні Варварівки до Рубіжанської ОТГ. 

Між іншим, селян турбували питання розподілу комунального майна, водозабезпечення, аварійного стану електричних опор, алгоритм функціонування в умовах карантину виборчої дільниці, яка знаходиться у школі та інше. Окрім об’єктів соціальної сфери керівники району відвідали музей села, що заходиться у загальноосвітній школі, а також візитівку Варварівки Кремінського району – Свято – Іллінський чоловічий монастир.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:45
236
Немає коментарів. Ваш буде першим!