​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО

​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО

​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО
​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО 0​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО 1​У Кремінній вшанували пам'ять загиблих героїв АТО 2

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Кремінському районному краєзнавчому музеї пройшов тематичний захід.

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

На заході були присутні родичі кремінян, які загинули в АТО, - бабуся з дідусем Чуприни Андрія, мами Чорнобая Віктора і Олександра Горобинського, представники райдержадміністрації Володимир Позняк, Ірина Драньова, Інна Боярська, військовослужбовці, наші земляки, які виборюють волю та незалежність нашої держави на Сході України: Юрій Житлов, Андрій Хадикін та Андрій Чернявський, студенти медичного коледжу.

Директор музею Людмила Єжова розповіла присутнім, що саме на ці дні 24-29 серпня 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому "зеленому коридорі" 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Молодший науковий співробітник музею Ольга Кошкіна розповіла про наших земляків, які загинули в ході проведення антитерористичної операції.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Горобинського Олександра Сергійовича, Титаренка Олексія Григоровича, Чорнобая Віктора Володимировича, Чуприну Андрія Івановича.

Зі словами підтримки виступили військовослужбовці.

«Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин, дітей», - завершила захід Людмила Єжова.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:35
248
Немає коментарів. Ваш буде першим!