Як воно, в кріслі міського голови?

Як воно, в кріслі міського голови?

Як воно, в кріслі міського голови?

Кремінські учні мали можливість побачити роботу міської ради, так би мовити, зсередини. Прямо у сесійній залі для них відбувся урок громадянської освіти. Про це розповідає прес-центр Кремінської міської ради.

Вчитель Кремінської гімназії Павло Анатолійович Вірченко звернувся до голови громади Володимира Струка з пропозицією ознайомити вихованців навчального закладу з особливостями роботи органів місцевого самоврядування. Завжди відкритий до співпраці Володимир Олексійович, який підтримує усі ініціативи, спрямовані на навчання та виховання молоді, звісно, радо сприйняв цю ідею.

Отож, у сесійній залі Кремінської міської ради, де депутати приймають найважливіші для громади рішення, днями пройшов урок громадянської освіти. Заступники міського голови Наталя Макогон та Георгій Дзивульський розповіли школярам про особливості роботи органів місцевого самоврядування: оподаткування, розподілу бюджету, благоустрою, соціального розвитку тощо. Закликали молодих людей бути активними. Не тільки цікавитися, але й брати участь у житті ОТГ. Адже саме підлітки є майбутнім громади. Кому, як не їм, краще знати, в якому напрямку розвивати рідний край?

Наталя Макогон та Георгій Дзивульський також поділилися, що при міській раді планують створити молодіжний парламент для ефективної співпраці молоді з органами місцевого самоврядування; що депутатський корпус та міська влада на чолі з головою ОТГ Володимиром Струком докладають усіх зусиль для якнайякіснішого розвитку підростаючого покоління. Щоб молоді люди не шукали кращої долі в інших областях чи закордоном, а залишалися в громаді і працювали на її розвиток.

У кінці заходу учасники зробили спільне фото, а дехто сфотографувався в кріслі міського голови.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:35
416
Немає коментарів. Ваш буде першим!