Без мами

Без мами

Без мами

Без мами залишилися четверо янголят із Нової Астрахані. Молода дівчина раптово померла і тепер дітками опікується тато. Родині потрібна допомога

У сільську родину, що у Новій Астрахані, прийшло велике горе. Горе, як море, що ні перепливти, ні випити. Страшна хвороба раптово забрала у Сергія Романченка 32-річну дружину Яну і матір у чоторьох маленьких дітей. Мама для дітей у такому віці – то цілий всесвіт. Мама – то затишок і тепло; то джерело добра, любові, краси і житейської мудрості; то теплі долоні і гаряче серце, биття якого запевняє, що життя прекрасне!

Тепер мамине серце не б’ється. І сонце померкло, і світ погаснув.

У діток залишився тільки тато. Він був годувальником, працюючи в лісництві. А тепер про роботу доведеться забути, бо материнські клопоти з двома маленькими школяриками і двома дошкільнятами треба взяти на себе татові. Який у розпачі і тузі ще не може прийти до тями. А дітки горнуться до нього, не відпускаючи тата ні на крок, бо бояться втратити єдиний прихисток.

Сергію потрібна сьогодні воля, сила, щоб триматися, щоб залишатися дітям опорою. Тому його підтримують у селі, допомагають сусіди, друзі. Хто чим може. Для такої великої родини потрібно багато чого: і продукти, і предмети побуту та гігієни, і одяг. А щоб полегшити побутові умови, необхідно завести до будинку воду і облаштувати каналізаційну систему. До вирішення цих питань можуть долучитися всі, хто має можливість допомогти, хто має добре і небайдуже до чужого горя серце.

Ви можете зателефонувати на номер Романченка Сергія 0-50-664-20-39 і запропонувати сім’ї свою допомогу аби підтримати чотирьох малолітніх діток.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:15
588
Немає коментарів. Ваш буде першим!