Рятувальники перевіряють об’єкти масового скупчення людей

Рятувальники перевіряють об’єкти масового скупчення людей

Рятувальники перевіряють об’єкти масового скупчення людей

Для своєчасного реагування та запобігання виникненню пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей у нічний час, а також у зв’язку із резонансною пожежею, яка сталася 21 січня 2021 року у місті Харків, де загинули літні люди, проводяться позапланові перевірки щодо дотримання вимог у сфері пожежної безпеки на об’єктах соціальної сфери. Повідомляє Кремінський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України у Луганській області.

Наприкінці січня і протягом лютого поточного року фахівці Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели позапланові перевірки Кремінського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, Кремінської багатопрофільної лікарні, Кремінської обласної спеціальної школи та Новоастраханського обласного психоневрологічного інтернату. Також здійснені профілактичні заходи з адміністрацією, персоналом та відвідувачами будинків відпочинку, готелів та міні-готелів, розташованих на території лісових масивів міста Кремінна.

Під час обстежень перевірялась працездатність протипожежного водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання та працездатність автоматичних систем протипожежного захисту - пожежної сигналізації, систем оповіщення, аварійного освітлення.

Працівники ДСНС не обмежились лише перевірками – також проведені практичні відпрацювання дій задля безпечної евакуації у випадку виникнення пожеж. Особливу увагу приділено стану утримання електричного господарства, систем опалення та утриманню у належному стані шляхів евакуації.

Довідково. Відповідно до чинного законодавства, у разі виявлення під час перевірок недоліків з питань пожежної безпеки, до відповідальних осіб (у тому числі і керівників об’єктів) застосовуються заходи адміністративного впливу.

У разі ж виявлення суттєвих недоліків, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити вільній евакуації людей, направляються відповідні матеріали до суду для застосування заходів реагування. Зокрема, повне або часткове припинення функціонування об’єкту до повного усунення зазначених недоліків.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:40
189
Немає коментарів. Ваш буде першим!