Стартувала онлайн-вікторина "Спортивна країна"

Стартувала онлайн-вікторина "Спортивна країна"

Стартувала онлайн-вікторина "Спортивна країна"

На базі Кремінської дитячої бібліотеки стартувала онлайн-вікторина серед дошкільних навчальних закладів Луганської області «Спортивна країна». Про це повідомляє у соцмережах бібліотека для дітей.

Це спільний захід Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Луганського обласного відділення Олімпійської академії України, Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У першому турі брали участь команда КДНЗ «Ластівка» ( м.Кремінна) та команда КДНЗ «Дюймовочка» (м.Рубіжне). Почесні гості - Ірина Янович - заслужений майстер спорту України з велоспорту, бронзова призерка Олімпійських ігор 2000 в Сіднеї з велотреку, чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України; Олександр Кузьменко – голова ЛОВ Олімпійської академії України, Ірина Питрович – заступник голови ЛОВ Олімпійської академії України.

Дітвора старанно підготувалися, на всі питання вірно і швидко відповідали, тому у фінал вийшли представники від обох команд, адже набрали однакові бали.

А на завершення були приємні подарунки: для бібліотеки нова збірка «Олімпійці розмовляють англійською» від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету, яка поповнить «Олімпійський куточок» і допоможе майбутнім спортсменам та олімпійцям подолати мовні бар’єри, поповнити свій словниковий запас та краще зрозуміти міжнародну спортивну термінологію; брендові подарунки від бібліотеки гостям, від проєкту «Розумна бібліотека без меж» і дітям - зустріч з чемпіонкою Європи та України Іриною Янович, яка привітала дітей з перемогою, побажала нової перемоги і звершень, а ще знайомство з новою літературою в бібліотеці, де кожен зміг підібрати собі книжечку до смаку.

Онлай - вікторина «Спортивна країна» триватиме протягом лютого - березня цього року, наступна зустріч відбудеться у вівторок 23 лютого.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:25
192
Немає коментарів. Ваш буде першим!