Успіх кремінських боксерів у Покровську

Успіх кремінських боксерів у Покровську

Успіх кремінських боксерів у Покровську

Вихованці відділення боксу Кремінської ДЮСШ за десять років привчили нас, що кремінські боксери — талановиті та перспективні. Згадаймо, як ми всі разом хвилювалися та вболівали за Миколу Коваленка та Сергія Молчанова, які неодноразово представляли нашу країну на Чемпіонаті Європи та міжнародних змаганнях!

Та час пливе, вихованці виростають. Кожний спортсмен — особистість і вправі вирішувати свою долю. Зазвичай ми всі чекаємо подальшого успіху вже у молодіжному та дорослому боксі. Але правда життя показує, що для подальшого успіху необхідне бажання та титанічна праця, причому, як спортсмена, так і тренера.

Одні вихованці закінчують навчання, на їх місце приходять юні дарування.

Щоб перевірити готовність команди Кремінської ДЮСШ до Чемпіонату Луганської області було організовано участь наших боксерів у матчевому спарингу в Лисичанську та участь у регіональному турнірі у місті Покровську, на який з’їхалося 240 учасників!

Триденний боксерський марафон приніс команді Кремінної як відчуття тріумфу, так і осмислення про ще більш напружені тренувальні будні. До фіналу не зміг дійти Кирило Попов, який у попередніх етапах поступився чемпіону Донецької області. А ось представник Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури Сергій Кузнєцов дійшов до фіналу у ваговій категорії до 75 кг серед молоді та гідно протистояв супернику з Покровська, фіналісту Чемпіонату України. За рішенням суддів перемогу здобув господар, а наш боксер став срібним призером змагань. Та це ще не все! Вихованець ДЮСШ Владислав Ушаков у фінальному поєдинку впевнено здолав опір маріупольського боксера і став переможцем змагань серед юнаків 2009-2010 року народження у ваговій категорії до 60 кг. Вітаємо Владислава, його батьків та тренера Дмитра Новікова. Так тримати! Адже вже цього тижня - офіційні обласні змагання! Бажаємо команді боксерів вдалого виступу у місті Сєвєродонецьку 18-20 лютого на Чемпіонаті Луганської області.

Від батьків висловлюємо слова вдячності Кремінському міському голові Володимиру Струку за допомогу у організації поїздки наших боксерів на турнір.

Олександр Кузьменко, директор Кремінської ДЮСШ.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:45
371
Немає коментарів. Ваш буде першим!