У Кремінній стартував футзальний сезон

У Кремінній стартував футзальний сезон

У Кремінній стартував футзальний сезон
У Кремінній стартував футзальний сезон 0

Минув майже рік з того моменту, коли ми всі стали жити в умовах карантинних обмежень та заборон. Та всі вже скучили за звичним і розміреним життям. І спортсмени — не виключення. 

Минулими вихідними до Кремінної завітали футбольні команди гравців 2006-2007 та 2008-2009 років народження Сєвєродонецької ДЮСШ№4 та Станично-Луганської ДЮСШ. Про це розповідає Олександр Кузьменко, директор Кремінської ДЮСШ. 

Епіцентром футбольного дійства став Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп», а простіше - спортивний комплекс «Олімп». Матчі були видовищними та безкомпромісними. Зазвичай, у футболі так і є. Тільки фінальний свисток арбітрів фіксує реальне становище на майданчику.

У молодшій віковій групі (2008-2009 р.н) команда Кремінської ДЮСШ (тренер Роман Кучирко) здобула першу перемогу над сєвєродонецькими однолітками 7:1. У складі нашої команди відзначилися: хет-триком - Тимур Сімонов, дублем - Максим Свіридов, Денис Прийма, Єлисей Малафеєв, які забили по одному голу. Старт пристойний, молодці!

Підтримали своїх молодших товаришів і більш досвідчені футболісти. Команда Кремінської ДЮСШ 2006-2007 р.н. (тренер Сергій Абрамович) у першій зустрічі виграла у ДЮСШ-4 Сєвєродонецька з рахунком 18:2. А у наступній грі виграли і у станично-луганських футболістів. Лідерство серед бомбардирів захопив Давид Ульченко (7 м’ячів), за ним ідуть Іван Єгоров – 4, по три м’ячі забили Михайло Маринов, Дмитро Осьмак, Данило Ревтов та Руслан Засорін. На рахунку Єгора Журби та Данила Чурсіна по 2 м’ячі, а Микита Метьолкін, Ілля Хорошилов та Марк Меженський вікрили лік забитим голам. Досить впевнений старт! Вітаємо та бажаємо подальших успіхів! Кращими гравцями у складах наших команд визнані Михайло Маринов, Давид Ульченко та Тимур Сімонов.

Наступного дня наша команда 2008-2009 р.н. провела наступний матч чемпіонату Луганської області у місті Гірськ. Нажаль, ми не змогли навіть нав’язати боротьбу та поступилися з нищівним рахунком, про який і згадувати не хочеться. Гра показала, що ще є багато над чим працювати. Дивує той факт, що в вже з перших хвилин у незнайому залі та у новій обстановці спортсмени розгубилися. Це нас не виправдовує.

За участь у змаганнях команда завдячує начальнику управління освіти, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексію Удовенку, який вирішив організаційні питання щодо проведення матчів вдома та відрядження нашої команди. Висловлюємо слова вдячності голові Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Вітору Острєцову за надану допомогу у нагородженні кращих гравців у кожному матчі, начальнику управління молоді та спорту Луганської ОДА Антону Волохову за надану можливість змагатися у спортивній залі КУ ЛОФЦ «Олімп».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:30
611
Немає коментарів. Ваш буде першим!