В Україні працює Гід з державних послуг

В Україні працює Гід з державних послуг

В Україні працює Гід з державних послуг

В Україні працює Гід з державних послуг – офіційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Про це повідомляє прес-центр Луганської ОДА.

Портал містить повну та достовірну інформацію щодо понад 1500 послуг – про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json. Інформація на Гіді з державних послуг є актуальною та такою, що відповідає чинному законодавству України.

Інформацію про послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності: громадянство та міграція, будівництво та нерухомість, соціальний захист, транспорт, сільське господарство тощо.

Нагадаємо, Мінцифри з метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні, 27 серпня 2020 року запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:45
176
Немає коментарів. Ваш буде першим!